Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találtatok egymásra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtatok egymásra az új párotokkal egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés

8 év után szakítottunk. Egyedül élek, és már lassan 1 éve, de még mindig nehéz megszoknom ezt a magányt. A társkereső oldalak nem az én világom.

Nem is akarok annyira erőszakosan párt találni, inkább sodródom az árral és ha majd jön valaki, akivel megvan a kölcsönös szimpátia, akkor kezdenék egy komolyabb kapcsolatba.

28 éves nő vagyok, tudom még fiatal vagyok, de már én is szeretnék lassan családot alapítani, de előtte még párt is kellene találnom és elkellene telnie még szerintem egy kis időnek mielőtt annyira komolyra fordulna, hogy gyereket vállaljak valakivel.

Nincsenek nagy vágyaim, egy átlagos kinézetű férfi (egyszerűen nem tudnék vonzódni mondjuk egy 170cm 130 kilós férfihoz), állandó munkahellyel (azért ne 120ezer forintos fizetése legyen, mert ebben a korban már nem tudnék tervezni valakivel, aki legalább egy 180 ezret nem keres havi szinten), a másik pedig hűség/ne legyen egy 10 éves gyerek értelmi szintjén, lehessen vele beszélgetni. Meg hát ugye az alap vonzalom.

Nem szeretnék csak azért együtt lenni valakivel, mert "szerelmesek lettünk", mert később ezekből előbb vagy utóbb, de problémák lesznek.

A korombeliek az ismeretségi körömben szinte már mind házasok, vagy gyerekeik vannak, emiatt néha egy kissé elkeseredek.



2021. ápr. 18. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Én ugyanezt érzem mint te, csak én 26 éves vagyok, de szintén ilyen hosszú kapcsolatom ért véget tavaly. A társkeresőket én sem szeretem. Főleg, hogy nem 1,nem 2 korombeli sráctól kaptam már meg, hogy ők bizony még élni akarnak és kalandozni. Én sem keresek görcsösen, de ez a félsz egy kicsit bennem is bennem van...
2021. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 moozygoo ***** válasza:
79%

Lehet utálni fogsz, de annyira jó volt ezt olvasni.


A társkeresőket én is utálom, és hasonló dolgokat kerestem egy nőben mint amilyeneket te leírsz magadról, hogy meglegyen a kölcsönös szimpátia, vonzalom időt akarsz mielőtt olyan komolyabb dolog kerülne elő mint a gyermekvállalás, vannak igényeid de nem elszálltak.


Ne keseredj el, próbáld meg a magány érzését átváltani a szimpla egyedüllétre.

Biztos vagyok benne hogy egy magadfajta nő előbb-utóbb rátalál az igazira, mert bevallásod alapján az értékrened nagyon a helyén van.


Szurkolok, nekem visszaadtál egy kis hitet hogy a jövőben talán én is megtalálom a számomra normális, ideális társat, mert ha létezel, biztos vannak és lesznek még más hozzád hasonló normális nők :)


26/F

2021. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jól gondolkodsz a jövővel kapcsolatban.


1. Valahol megismersz valakit..mondjuk 1 éven belül


2. összeköltöztök ez azért részemről 2 év is lehet nem árt azért előtte megismerni egymást.

Összeköltözésnél viszont sok kérdés merül fel:

- ki kihez? vagy ha más városban éltek ki melyik városba? ki vállalja fel az utazást a munkába? vagy ki keressen másik állást?

------> ez egyre nehezebb és nehezebb az évek múlásával ..minél idősebb valaki annál jobban berendezkedik egy életbe


3. Tegyük fel megoldódik az összeköltözés. Azért itt is részemről legalább 1 de lehet, hogy 2 év együtt élés, mire be merek vállalni egy nővel egy gyereket.


A legtöbb ember azt mondja ő x éves koráig mondjuk 25 vagy 28 szeretne 1-2 gyereket..és ha nincs hozzá férfi? vagy ha lesz akkor azonnal fél év múlva baba projekt?


Az pedig, hogy , hol ismerjük meg a másikat, noss minél idősebb vagy annál inkább csökken ennek a lehetősége.


- Sokan nem akarnak neten...pedig lehet, hogy az marad végül , végül ott lesz a legtöbb lehetőség rá.

- Kezdődnek a kor elteltével a barátnő/barát hiányok: Vicce de minden 2. embertől azt lehet hallani, hogy minden ismerősömnek barátomnak férje/felesége és gyereke van ---> :) ugye? nagyon sok embertől hallani ezt, ergo sok az egyedülálló.

Szóval nagyon sok ember marad egyedül olyan szinten, hogy elmenjen valahová, ahol megismerhet valakit és egyedül sokan nem mennek...


- Szóval bulik, klubbok, fesztiválok egyre jobban kiesnek tegyük fel teljesen megszűnik mert egyedül nem mész.

- Maradnak a hétköznapok: munkahely (de itt sincs sok embernek esélye), bevásárlóközpontok, üzletek, közlekedési járműveken, edzőtermek pl jók, esetleg valami hobbi ami által meg lehet ismerni új embereket.


Szóval a "HOL?" az idő múlásával 30-as éveire az embernek kb a Felére csökken mint 20-as évei elején közben vége felé.


És akkor még jön a szórás: ne lakjon messze, vonzó legyen, a természete is megfelelő legyen, azért keressen eleget, legyen mondjuk 28-35 közötti.


De :D mivel sokan találnak társat maguknak minden korosztályban így azért sok esély van rá. És unalmas de egy jó külső iszonyatosan megdobja az esélyeket. Neten pedig szigorúan elsődleges.

2021. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális a gondolkodásod, nem vagy elszállva reálisak az igényeid.

És jól làtod, csak szererelem vagy szex alapú kapcsolat fófaszt sem ér.

Minden esélyed megvan hogy pàrt találj.

Ne kapkodd el, ne ugorj egyik farokról a másikra.

Egy napot se áldozz olyanra aki nem üti ezt a mércét.

2021. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Klassz lenne egy ilyen lánnyal megismerkedni. Nem hiszem ,hogy sok gondod lesz ezzel.Szerintem kell is idő egy hosszú kapcsolat után.
2021. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!