Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női topmodellek válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női topmodellek válaszát várom a kérdésemre: miért nincs még barátnőm?

Figyelt kérdés

Számomra felfoghatatlan ez a helyzet, képtelen vagyok megfejteni az ok-okozati összefüggéseket, ebben kérnék segítséget.

Rólam annyit érdemes tudni, hogy egy okos, kedves, jóképű és sportos vitéz vagyok, gyakran hívom magam David Beckham példaképének. Szerénységemnél csak a pénzem több, meg az eszem, édesanyám gyakran hangoztatja is, hogy: "Sok eszed van, kisfiam". Félreértések elkerülése végett ő él nálam és nem fordítva.

Vannak persze rossz tulajdonságaim is, kinek nincsenek, de ezek apróságok. Néha előfordul, hogy aki nem fogja fel, milyen érték lakozik a nagyszerű külsőm mögött (értsd: irigy), azt eltemetem a saját lapátjával (értsd: porig oltom). Szóval ezzel ti se próbálkozzatok, válaszolók, mindenki jobban jár. Tudom nem szép dolog a gyengébbeket és nálam rosszabbakat bántani, de a káröröm is öröm.

Szó mi szó, ha vannak itt topmodellek szépen kérlek fejtsétek ki, hogy mégis mi kell nektek, ha én se vagyok elég. Remélem tudok segíteni azoknak, akiket ugyanez a fájdalom gyötör, és olvassák majd a kérdést, és az ÉPÍTŐ JELLEGŰ, KOMOLY válaszokat.


2021. ápr. 17. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

10


Ezt a Youtube csatornát adnám, persze arccal.

2021. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert öntelt vagy és paraszt. Erre most azt fogod írni hogy nem ílyen vagy... Segítek, de. Ilyen vagy
2021. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Túl tökéletes vagy, ezért félünk tőled, és attól, hogy nem vagyunk elegek neked. Bármikor lecserelhetsz egy még jobbra, hiszen bárkit megkaphatsz. Megtiszteltetés egy pillantásod is.
2021. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Wow nem számítottam ennyi válaszra, lássátok törődésem válaszolok mindenkinek valami szépet.

9: Nem rossz ötlet, de egyszerű a válasz: nem vonz a modellkedés, másra vagyok hivatott.

10: Ki az a Balázs? Miből gondolod, hogy trollkodás? Miből gondolod, hogy nem bántó, hogy ezt gondolod?:(

10-11: Ez már annyira off-topic, mit lehetne erről beszélni? 1-2 videó után unalmas lenne. Vagy lehet csak azért mondjátok, mert annyira szeretnétek látni. Nem csodálkoznék persze, ha így lenne.

12: Kb. fél órán át olvastam a kommented megállás nélkül, nagyon elgondolkodtató volt, elhatároztam, megváltozok!

13: Köszönöm a szép szavakat, de átlátok a szitán, nem kapsz meg ilyen könnyen.

2021. ápr. 18. 00:59
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Részmunkaidőben is végezhető. Lásd még:


[link]


(ő így kezdte, tanulmányai mellett.)

2021. ápr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
98%

Te egy vicces troll vagy, kérdező. Jót nevettem rajtad.


Ha nem troll vagy -adjuk meg ennek elvi lehetőségét- akkor a szingliséged oka te magad vagy: az énképed és a valóság nem esik egybe. A reális önismeret kialakítása az első, elkerülhetetlen lépése a partnerkapcsolatnak.

2021. ápr. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azóta van már topmodell nőd?
2022. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!