Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok frusztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok frusztrált ideggörcs, sokszor tiszta depis a 35-45 éves férfiak között?

Figyelt kérdés

Ebben a életkori körben ismerkedem és katasztrófa, amivel találkozom: szürke, befordult, esetleg már elvált és konkrétan nőgyűlölő (!), posványban vegetáló emberek tömegei... (És persze vannak az extrémen magabiztos, pezsgő férfiak, de ők jellemzően anyagilag nagyon más kategória mint én, úgyhogy rám sem néznek.)


Nőknél is van ez a jelenség? És a férfiaknál mi az oka?


/Trollok nagyon kérem kíméljenek és csak az írjon pls. akinek normális véleménye van. Köszönöm!/



2021. ápr. 17. 18:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb ember depressziós, nem csak a középkorú férfiak. Legalábbis, amikor ritkábban szóba kerül a téma, sokakról kiderül, hogy bizony keményen érintettek, legyenek azok fiatalok vagy idősebbek és bármilyen neműek. Egyedül a szülők azok akik általában próbálnak erősnek látszani a gyerekeik "érdekében".
2021. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Egyrészt direkt kértem, hogy a trollok kíméljenek. Menjetek máshová kiélni a beteges provokációs vágyaitokat! Fúj!


Másrészt én sem vagyok egy szupermodell, sőt. De nem vagyok befordulva, nem vagyok keserű és lemondó. Nekem is voltak rossz tapasztalataim ahogyan több barátnőmnek is, nem lettünk férfigyűlölők.

2021. ápr. 17. 19:10
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Hasonló a hasonlót. Szóval ha te ilyen körökben mozogsz, van egy rossz hírem....
2021. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Két tapasztalatom van ebből a kategóriából. Biztosan szerencsés vagyok, mert megosztották velem, hogy mi az oka a "különcségüknek".

Ez a két férfi a korábbi sebeit úgy "dolgozta fel", hogy rakott rá egy sebtapaszt, majd jó messzire szaladt. Vagyis sehogy. Hatalmas sündisznó lett mindkettőből, akik minden felvetést, megjegyzést, sértésnek, támadásnak vettek és azonnal szórták a tüskéket. Az első alakkal ezt nagyon gyorsan rövidre zártam. A második férfi sokat jelentett nekem, így nála több energiát fektettem a kapcsolatunkba. Már-már azt éreztem, hogy kezdünk kommunikációban normalizálódni, nem szórja a tüskéit azonnal, eltelt két tök jó hét, majd a semmiből megint megsorozott, mert olyan hangsúllyal mondtam valamit, hogy ő félreértette. Azt hiszem nem tudtam felnőni ehhez a feladathoz, pedig nagyon erősen próbálkoztam. És persze... ennek hatására én ismét csak újabb tüskéket hagytam benne.

Szóval én alapvetően azt gondolom, hogy ember és ember között különbség van. Míg valaki képes feldolgozni élete eseményeit és továbbmenni, más csak szőnyeg alá söpri és nincs rá jó hatással. Ez nem nem függő. Szerintem a nők között talán mégtöbb ilyen "sérült" egyén van ebben a korosztályban. És akkor még a mindennapi problémákat nem is sorakoztattam mellé.

2021. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
37%

35-45 évesen egyedül és társat keresnek, akkor bennük van rengeteg év megalázás, sikertelenség, kudarc, bánat.

Nőknél ha pár alfa 23-25 évesen kihasználja már attól befordul, szóval szerintem kimondottan jól bírják a férfiak.

2021. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Nőknél is van ez a jelenség?"

Listázzam az e hetit,vagy magadtól is megtalálod?

2021. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Barnabas333 ***** válasza:
100%

12-es én sem vagyok nőgyülőlő de a nők 90%-a ugyanazt a pár alfa férfit szeretné ez a tapasztalat és lehet mimelni meg hámozni. Persze együtt él más férfivel, meg gyereket is szül, de nem mindegy hogyan él vele. És jönnek a nők azzal, hogy a férfiak is, ez nem így van, akkor nem lennének párok, ha mindkét fél ezt akarná csak. 44F

Az más, hogy már sosem leszek boldog a nőkkel, mert nem kell nekik a szeretetem. Tehát úgy rajongok értük, hogy nekik nem kell a jó... Vagyis minden okom meglenne gyülőlni őket.

2021. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
6%

(Amikor valaki az "alfa" szöveggel jön, akkor arról már tudni lehet, hogy egy okoskodó lúzer, aki lósz@rt sem ért el, és ezért mindenki más hibás, csak ó nem.)

A legtöbb középkorút már pofán csapta az élet párszor, ezért megkeseredettek. Ehhez még hozzájön a rossz meló, hobbi hiánya, sport hiánya, magyarul semmi jó nincs az életükben, amitől lenne kedvük élni. Ez nyilván a kommunikációban, az arcukon is meglátszik, és a saját szemüvegükön keresztül szűrik a világot, azt fogják meglátni, ami visszaigazolja (szerintük), hogy igazuk van (szerintük), a nők szemetek...stb.

2021. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Barnabas333 ***** válasza:
18-as te mit értél el? Elmondom, hogy van családom, szép feleség, új autó, lakás, nyaraló. Mégsem vagyok boldog. Lehet lúzer vagyok, nem születtem jóképűnek ez nagy hiba, mert úgy látom ez a fontos az életben... 2005óta ugyanaz a munkahelyem. De azért okoskodj csak nyugodtan.
2021. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Barnabas333 ***** válasza:
A gyereket kihagytam, de sajnos autista lett.
2021. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!