Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok frusztrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok frusztrált ideggörcs, sokszor tiszta depis a 35-45 éves férfiak között?

Figyelt kérdés

Ebben a életkori körben ismerkedem és katasztrófa, amivel találkozom: szürke, befordult, esetleg már elvált és konkrétan nőgyűlölő (!), posványban vegetáló emberek tömegei... (És persze vannak az extrémen magabiztos, pezsgő férfiak, de ők jellemzően anyagilag nagyon más kategória mint én, úgyhogy rám sem néznek.)


Nőknél is van ez a jelenség? És a férfiaknál mi az oka?


/Trollok nagyon kérem kíméljenek és csak az írjon pls. akinek normális véleménye van. Köszönöm!/



2021. ápr. 17. 18:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
Rossz helyen keresgélsz. Írj rám... ;)
2021. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Na én a kettő közt vagyok. 🤷
2021. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Trollkérdésre nem trollválaszt?:) Hmmm...
2021. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Megsérültek, mint én is. Volt egy jegyesem, aki átvert, megcsalt. Mindennél jobban szerettem. Utána évekig magamba fordultam, most 37 évesen meg már nem nézek ki úgy, mint 22 évesen, így a nők javarésze rám sem néz, mint férfijelöltre. Hiába edzek, adok magamra, nem vagyok elhízva.
2021. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
A nők, meg a fos melójuk miatt.
2021. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha te tudnád, hogy a férfiaknak mit kell végigcsinálniuk, ami a társkeresést illeti, nem tennél fel ilyen kérdést. Most nem az überszuperatomjó pasikról beszélek, ők nyilván egészen más világban élnek, hanem az összes többi férfiről.
2021. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Mivel manapság a nők kifordultak magukból nagyon, a pénz /külső lett a fontos, a család a szeretet,a hűség egyre kevesebb nőben található meg! Szép új fejlett világunk ezt hozta magával ezért van rengeteg sérült férfi! Mielőtt a nők nekem esnének nyílván férfiban is sok ilyen van de mivel a heteró vagyok így abban nem tudok nyilatkozni! 26f :)
2021. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Barnabas333 ***** válasza:
78%
Na mert ti nők olyan egyszerű esetek vagytok... Én 34 évesen találtam társkeresőn egy 38éves nőt. Szép volt és jó fej is, de szegény mint a templom egere, de legalább dolgozott becsülettel. Volt 2-3 csodás évünk, jött a gyerek, azóta hozzám se ér, gyerek most 8éves és már tavaly nyár óta nem is dolgozik... Szóval ezek után milyenek legyünk? 44f
2021. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
-a sorry !
2021. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Barnabas333 ***** válasza:
87%
6-7es is igazat ír...
2021. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!