Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt rólam hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés

Nemrég lett új munkahelyem, kollegáimmal szóba jöttek a lányok, kérdezték van e. Mondtam nincs. Aztán 1-2 hónappal később megkérdezte az egyikük hogy lette e már barátnőm.

Nekem az ilyen kérdés annyira fura, mert én mindig azt gondolom hogy nekem sosme lesz barátnőm,és örülök h mások kinéznék belőlem. Nem is a kinézettemmel van gond, hanem inkább a visszahúzódó viselkedésemmel.

Volt egy lány akivel próbáltam ismerkedni, és ő neki pl az volt fura h nem járok bulizni. Ezen is csodálkoztam h kinézi belőlem hogy én járok szórakozni.


Ezen az oldalon sokszor arra fogják fiúk h azért nincs csajuk mert alacsonyak meg nincs kocsijuk. Én magas is vagyok, sportos is meg autóm is van, de még sem találok barátnőt és nem is volt eddig.


2021. ápr. 17. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem kinézik belőled, hanem ezek a normális tulajdonságok. Gondolom huszonéves vagy, ilyenkor mindenki jár még bulizni és kevesen szinglik sokáig.
2021. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Társkeresési paradoxon… Talán azért nincs barátnőd, mert a tulajdonságaid alapján még a csajok is azt gondolják, hogy van.
2021. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondják, hogy csodálkoznak, hogy nincs.
2021. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Akkor én tényleg ronda vagy mert tőlem sose kérdeznek ilyet! 🤣
2021. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy a kollégiáiddal például nyitottabban tudsz kommunikálni, mint a lányokkal, ezért azt az oldalad nem ismerik, másnak látnak úgymond.

Egyébként, arról, hogy nem találsz... Az is kérdés, hogy mennyit teszel az ügy érdekében.

2021. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!