Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne olyan hölgyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne olyan hölgyet találni, amelyik nem sumák?

Figyelt kérdés
Kellene valahogy egy becsületesebb őszintébb természetű kisasszonyt találni. A jelenlegi szűk környezetemben gyakorlatolag alig tudnék olyan hölgyet mondani, amelyik nem simlis, sumák, manipulatív stb. Az ilyen "nehezebb" személyiségeket most szívesen hanyagolnám. De mégis hogyan lehetne kiszűrni azokat a kisasszonyokat, akik egyenesebb, őszintébb, becsületesebb természetűek?

2021. ápr. 17. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen kisasszony dumával jön, az red flag, pedig az egyenes beszéd híve vagyok.
2021. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nincs előítéletem a tanult, diplomás hölgyekkel szemben. Amit írtam hogy a környezetemben őrájuk jellemző a simli, az nem jelenti azt hogy minden diplomás hölgyemény ilyen.
2021. ápr. 17. 17:42
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy olyan kérdés, amire mindenki keresi a választ.

Hogyan találjuk meg azt az embert, aki hűséges/kedves/normális/nyugodt/vicces/ becsületes/ ésatöbbi. Ez mindkét nemnek a nagy problémája, mert a belső tulajdonságok csak hosszú távon derülnek ki. Na de ki akar hosszú távú kapcsolatba bonyolódni hűtlen/agresszív/ hisztériás/ savanyú/ becstelen/ésatöbbi emberrel?

2021. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki egyenes, őszinte, az érezhető. Ha beszélgetsz vele hosszabban, és eltöltötök együtt, de mégis külön egy kis időt, ki fog derülni. Ez alatt az ismerkedés időszakát értem. Ha például 1-2 hó apig beszélsz valakivel napi szinten, fel fognak merülni konfliktusok, nemtetszések, és kiderül, hogy reagálja le őket. Törekszik-e megbeszélni, eléd tárni, vagy épp beduzzog, azt sem tudod, miért. Ez az egyenesség.

Az őszinteséget érezni lehet, én azt mondom. Őszinteség és nyíltság. Érzed, ha valaki így közeledik feléd.:)

A becsületesség az bizony hosszútávon derül ki, bár egyéb vonatkozásokban, például értékrend, ezt is fel tudod mérni. Ha például nem szeret csalni, és minden dolgához becsületesen áll, akkor valószínűleg a kapcsolatokhoz is úgy fog. Igazából, ahogy első írta, emberismeret kérdése. :) És persze, ami még fontos! Érdemes rendesen megismerni a másikat, mielőtt beleugrasz egy kapcsolatba. Szóval, hogy ne 1 hetes legyen az ismerkedési szakasz.

21/l

2021. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

6: Talán a családodban van ilyen ember (lehet férfi is), és az ő kommunikációjukhoz csinálsz kiegészítő játszmát, mert kiskorodtól ezt tanultad...

Amíg nem ismered fel, mit teszel hozzá, és ki az a személy, aki a családban ezt csinálja, nem nagyon lehet otthagyni az ilyen helyzeteket.

2021. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hatos: kissé ködös számomra ez amit írtál, nem mondom hogy 100-ig értem.


Alapvetően családban rokonságban úgy gondolom átlátom jól az ilyen helyzeteket.

Pontosan ezért (is) nem szeretnék ugyanilyen helyzeteket párkapcsolatban,

2021. ápr. 18. 08:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Az érdekes, mert te írtad a 6-ost.
2021. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17.: Eh igen, elnéztem, tehát:


Tehát ehhez a hozzászóláshoz írnám a 16-os kommentemet:


"""""6: Talán a családodban van ilyen ember (lehet férfi is), és az ő kommunikációjukhoz csinálsz kiegészítő játszmát, mert kiskorodtól ezt tanultad...


Amíg nem ismered fel, mit teszel hozzá, és ki az a személy, aki a családban ezt csinálja, nem nagyon lehet otthagyni az ilyen helyzeteket."""""

2021. ápr. 18. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!