Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korig van remény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig van remény barátnőt találni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, nagyon nem megy nekem az ismerkedés. Sosem volt eddig kapcsolatom, már nagyon elkésve érzem magam. Szeretnék pedig családot. Nekem ez a hülye ismerkedés világéletemben gondot okoz. Amúgy minden másban boldogulok.

Munkám, autóm, lakásom van. És a kinézetem sem visszataszító, általában szimpatikusnak tartanak mások. A természetes sem kibírhatatlan.


2021. ápr. 17. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy minél fiatalabb vagy, annál könnyebb. Viszont úgy gondolom, hogy nem feltétlenül korfüggő. Valaki sokkal idősebben (akár 70 éves kor felett) is talál párt. Itt a következő problémák lehetnek: gond van a kisugárzásoddal (számít a pozitív kisugárzás); nincs elég önbizalmad: ezen lehet javítani. Ha esetleg csendesebb, visszahúzódó vagy, próbálkozhatsz társkeresőkön is. Én is társkeresőn ismertem meg a szerelmem, mai napig együtt vagyunk. A személyes ismerkedés nekem sem nagyon ment, de az internet ilyenkor jó barát tud lenni.
2021. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem írharsz ha gondolod, aztán meglátjuk hol lehet a "probléma".

Szerintem még van időd, ne legyél elkeseredve, próbálkozz szerintem is társkeresőn.

Én is ott ismertem meg a párom, mint az első válaszoló, és 5 év után is együtt vagyunk.

Sokaknak nem megy egyébként a pár találás, ne érezd magad elkésve.

2021. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30
2021. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24
2021. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!