Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen baráti köröm szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen baráti köröm szinte semmi emberi kapcsolatom, így sohasem lehet barátnöm?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok még sohasem volt barátnöm.

Én mindig is az voltam aki soha semmilyen közzösségbe nem illeszkedtem be,soha nem voltak barátaim,se iskolában se munkahelyen,egyetlen barátom van az is rokoni alapon alakult ki.

Én voltam az aki nem ment osztálykirándulásra,nem vettem részt szalagavatói táncon stb, sohasem vettem részt semmiféle közösségi rendezvényben,bulizni egyszer voltam akkor is az aki egyedül megállt a sarokban. Csendesen mindig elvoltam saját magam világában,ha tudtam beszélni csakis tanulás volt, egyedül ebédeltem stb, otthon tanultam aztán számítógép ez már 13 éves korom óta.


Most hogy dolgozom sincs semmi emberi kapcsolatom azon kivül hogy váltok pár mondatot munkával kapcsolatosan de amúgy mindenki ismer mindenkit de én semmiben részt nem veszek és leginkább kivülálló vagyok.

Munka után számitógép elött 8 óra,ha nem dolgozom akkor 16 órát is eltöltök számítógép elött és max pár szót irok a barátomra,ha dolgozom akkor pár szót váltok munkatárssal.


Neten meg sehogy sem megy ismerkedés, illetve valahogy az a ember vagyok akivel egész egyszerüen nem lehet egy jót beszélgetni,szinte mindenkivel csend alakul ki nagyon hamar.

Élöben meg még sohasem kezdeményeztem de nincs jó kialakitott szociális készségem szóval boritékolható lenne az eredmény. Külsöre átlag vagyok és anyagilag nem állok rosszul. De szociális szinten közel nulla vagyok. Barátok nem hiányoznak viszont nagyon szeretnék barátnöt, nem tudom hogy lesz így



2020. márc. 7. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Nyugi nekem se lesz sose :"D
2020. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de nem is kell. Az egyedul toltott idodet hasznald arra, hogy hogyan legyen inkabb sok penzed, amibol mehetsz Balira prostizni :)
2020. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Hasonló cipőben jártam mint te. Ajánlom neked a prostizást. Nekem bevált és anyagilag is jobban kijösz hosszútávon mintha barátnőt tartanál.

28/F

2020. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem, de ahogy látom nincs is rá szükséged.
2020. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy részben csak szexuális probléma,inkább már lelki igényem is lenne egy szép fiatal barátnöre.


Mi az hogy nincs is szükségem rá utolsó miböl látod te ezt?

2020. márc. 7. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon kevés esélyed van. Ha nem tudsz kialakítani és fenntartani szociális kapcsolatokat, hogy akarsz kialakítani egy szerelmit, ami sokkal bonyolultabb és összetettebb bármely más kapcsolatnál? Olyan lányt pedig aki "elfogad így olyannak amilyen vagy" nem fogsz találni, hiszen veled nem lehet közös programokat tervezni, társaságba járni mert csak állsz mint egy szobanövény.
2020. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ezért:

"Munka után számitógép elött 8 óra,ha nem dolgozom akkor 16 órát is eltöltök számítógép elött"

2020. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén és nem bántásból, de így tényleg soha nem lesz. Senki ne mfog hozzád becsengetni, hogy "megjöttem én leszek a csajod".

Még úgy is nehéz dolog a párkeresés, az, hogy egy NORMÁLIS kapcsolatot kialkíts egy nővel, hogy vannak barátaid, ismerőseid, haverjaid és nem otthon kuksolsz egész nap.

Ki kell mozdulni. Ez van.

Még nem vagy elkésve, de ha most nem kezded el akkor tényleg az egész életed ilyen lesz.

2020. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha lenne barátnöm akkor nem ülnék gép elött minden szabadidömben.


Utolsó az a baj hogy kimozdulok tegyük fel a városba attól még nem lesz barátnöm,csak azt látom hogy körülettem mennyi szerencsés ember van mert nekik van egy szép fiatal barátnöjük és én közben egyedül unatkozom, attól nekem még nem fog az ölembe hullani. Nem tudom hol ismerkedhetnék, ráadásul egyszerüen nagyon nehezen nyilok meg és még úgysem vagyok túl böbeszédü.

2020. márc. 7. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy kocsmába mondjuk. Lehetőleg olyan helyre ahová fiatalok is járnak. Pár sör/bor és könnyebben megy majd az ismerkedés.
2020. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!