Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor mi a véleményetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mi a véleményetek hogy a nő első randira elhozza a gyerekét én meg kiakadok és azt válaszoltam hogy fúj a szél szívesen odaadnám a gyereknek a sapkámat és a sálamat de az enyem tetves?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 10:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha előtte eltitkolta a gyerekét, akkor én fognám és udvariasan közölném vele, hogy


"Elnézést, hölgyem, de én egy ugyanilyen nevű és külsejű nővel beszéltem meg randit, aki nem említette, hogy gyereke lenne. De úgy látszik ő nem fog jönni, úgyhogy én ezennel távoznék is."


Bár nehéz ennyire összeszedetten, frappánsan fogalmazni, mikor az embernek felforr az agyvize. De alpári stílussal akkor is magadat (is) minősíted.


Ha viszont tudtad, hogy van gyereke, akkor a te sarad is a dolog. Bár akkor is illett volna neki is közölnie, hogy nem tudja kire bízni és így is oké-e a randi, nem meglepetésszerűen megjelenni vele, már csak azért sem, mert akkor te is olyan randiprogramot tervezel esetleg, ahol a gyerek se hisztizik be.

2021. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem szól és elhozza, menekülnék a randiról, tipli azonnal!
2021. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Te paraszt vagy, o meg illetlen
2021. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
a no csak tapintatlan es hulye, te viszont fogyatekos vagy ezzel a tetvesezessel. nem is erteni, mit akarsz mondani, mert fogalmazni se tudsz.
2021. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 moozygoo ***** válasza:
100%

Hát te gyökér vagy, hogy ilyet mondasz.

Bár a nő se százas hogy randira gyereket visz.

2021. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért etetitek a trollt? 😅Vegyétek már észre hogy csak provokálni akar. Kamu a kérdés.
2021. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
At kellene nevezni ezt az oldalt gyakori kamukerdesekre.
2021. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek! :(((
2021. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szegény tetvek
2021. ápr. 17. 22:38
 20/20 anonim ***** válasza:
Randira nem illik gyereket vinni. De te se vagy normális a beszólásoddal.
2021. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!