Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor mi a véleményetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mi a véleményetek hogy a nő első randira elhozza a gyerekét én meg kiakadok és azt válaszoltam hogy fúj a szél szívesen odaadnám a gyereknek a sapkámat és a sálamat de az enyem tetves?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy mindketten idióták vagytok.
2021. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Hová tegye? Én mosolypgtam akkor is amikor a negyvens csaj az anyjával jött. Ahogyan a 70-es anyókával is elbeszélgettem, aki 40-es nőként rgisztrált egy 30-as éveiben készült fotóval.
2021. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos a no. Gondolom semmi magánélete segitsége nincs es teljesen egyedul van es hianyzik neki egy ffi.


Ha teged zavar ez az egesz inkabb nem kell talalkozni.

De miert kene megbántani amikor igy is nyomorult eleve?


Plane hogy a gyerekét akarod szivatni. Egy artatlant aki semmirol nem tehet. Hogy ilyen jut eszedbe egy gyereken élcelődni. Jezus.

2021. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Elég nehéz úgy nem találkozni, ha találkozáskor derül ki az ami zavar
2021. ápr. 17. 10:32
 5/20 A kérdező kommentje:
A gyerekét azzal szivatnam, ha a nyakába kapná a tetves sálat
2021. ápr. 17. 10:32
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
vaaagy légy férfi és mondd meg neki, hogy zavar a gyerek, nem tudtál róla. így nem szeretnél randizni. basszus...
2021. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekét miért szivatnád? Ritka gusztustalan vagy, ha ahelyett, hogy felvállalnád, hogy ez neked így nem pálya (rendesen, szavakkal), a szerencsétlen gyereken vezeted le a haragod, mert fejben kb ott tartasz te is, mint egy ötéves...
2021. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mondom nem kapja meg a tetveket. Vagy sajnálod tőle?
2021. ápr. 17. 10:40
 9/20 anonim ***** válasza:
1-esnél a pont.
2021. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
A gyerekét eleve a szádra se kéne venned.
2021. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!