Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatlan fiúnak eselytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan fiúnak eselytelen 20 felett párt találnia?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt barátnőm, próbáltam már ismerkedni de nem megy. Nincs jó kommunikációs készségem. Meg nem is tudom hogy kell, meg nagyon visszahúzódó vagyok.

Tapasztalat nélkül 20 feletti lányoknak én kevés leszek?

Nagyon szeretnék barátnőt, de így nem tudom hogy lesz e valamikor. 24F


2021. ápr. 17. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
nem a tapasztalatodba kell hogy beleszeressenek hanem a személyiségedbe
2021. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz a hiányosságaidon. Nem az érdekel, hány csajjal voltál, hanem hogy velem milyen vagy. És nem az ágyban kezdődik a szex, a vonzalom felépítése a külső mellett a viselkedéssel, magabizzossgagal, jó kommunikációs készséggel kezdődik. Ha már eljuttok az ágyig, ott már nagy eséllyel nem lesz gond, belejöttök. Úgyis minden partnert meg kell ismerni. Ez olyan, mint nyelvet tanulni. Mindegyiket az alapknál kell kezdeni, sok sok idő és ráfordítás, aztán belejön az ember, több nyelv esetén talál hasonlóságokat, de mindig van új, sajátos vonás, ezért max egy kicsit gyorsabban megy, van egy általános tanulási technikád, de ugyanúgy foglalkoznak kell vele sokat.


Belejössz, nem ez a baj. Inkább a gátlások.

2021. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És aki gyárilag ronda ? Legalább is nagyon sok nőtől megkaptam és kerülnek is ,akkor azon hogyan is lehetne dolgozni?
2021. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom egy nagyon jó példa a kérdésedre. 25 volt amikor az első barátnőjét megismerte. Pedig korábban a társaság egyik mozgató rugója volt, vicces, de nem nyitott a nők felé (barátzónába került mindig és nem is akart onnan kikerülni). Aztán meglátta a lányt és erőtt vett magán küzdött érte és 1,5 évig együtt voltak, de mérgező kapcsolat volt. A párom ragaszkodott hozzá foggal körömmel, mert végre egy lány. Aztán véget ért.

Mérlegelt és idővel rájött, hogy a ragaszkodásával megfojtotta a lányt.


Szakítást követően megismert engem. Addigra rájött, hogy mi az amiben ő értékes, és milyen társat keres maga mellé valójában. Így tudatosan építette fel a velem való kapcsolatát (fél évet küzdött értem).


Tehát azt tanácsolom, hogy gondold ki, hogy milyen társat szeretnél és ne "egy barátnőt" keress csupán, mert csalódás fog érni

2021. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moozygoo ***** válasza:

Én is olyan 23-24 körül voltam mikor összejöttem első barátnőmmel, szűz voltam, azelőtt a lányok se nagyon beszéltek velem.

Visszahúzódóbb voltam, de volt abban a lányban valami, a belső hang meg iszonyat mondta hogy ő az igazi, el kell hódítani bármi áron.

Úgyhogy neked is sikerülhet, viszont a sarokban üléssel nem fog menni.


Fun fact.: nem ő volt az, a belső hang bekaphatja, egy évig voltunk kb együtt.

2021. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!