Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen már késő?

Figyelt kérdés
26 éves lettem és a úgy érzem, hogy a tapasztalatlanságom miatt nem tudtok kialakitani egy kapcsolatot, folyamatosan görcsölök azon hogy nem volt pasim és már nem is lesz. Tudtom hogy nagyrészt az én hibám ez, mert mindenkit elijesztek ezzel a hozzáálással, de csak erre tudtok gondolni, hogy mindenkihez képest lemaradtam, mert egy pasinak nem kell egy ügyetlen nő. Sajnos emiatt már aludni se nagyon tudtok mert folyamatosan ezen kattog az agyam. Van aki azt gondolta hogy soha nem lesz de mégis összejött a kapcsolat? 26/L☹️

2021. ápr. 17. 06:50
1 2
 11/13 Noren1989 ***** válasza:
Emberek, csendben megjegyzem, hogy a Kérdező valószínűleg nem az ágyban értelmezhető tapasztalatlanságára gondolt, mielőtt mindenki deflorálná :D
2021. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat🙂 Én is tudtom hogy a görcsös akarással csak elijeszteném a férfiakat, lehetséges hogy a kisugárzássomal van probléma,csak magányosnak érzem magam most meg főleg jön a jobb idő és csak a párokat látom. Én is tudtom hogy nem vagyok hercegnő mint a mesébe hogy majd jön értem valaki,de férfi prostihoz nem mennék azért ennyire még nem keseredtem el, csak nekem tényleg kell hogy, csak egy kicsit érezzék iránta.
2021. ápr. 18. 06:30
 13/13 anonim ***** válasza:

én meg sajna hiába írok nem válaszolsz.

pedig még kis se derült hogy nem vagyok jó pasi.

2021. ápr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!