Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha férfiként 27 évesen 21-23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként 27 évesen 21-23 évesnek néznek, ez miatt mennyire szívtam meg a nőkkel való ismerkedésben? Mennyit hátráltathat?

Figyelt kérdés

Egyébként viszonylag jóképűnek mondott vagyok, de az arcom iszonyatosan kisfiús, kölyökképem van. A hajam szőkés, rendes arcszőrzetet nem tudok növeszteni és ezek sem segítenek. Hiába vagyok magas és sportos alkatú, ezek sem tesznek hozzá annyit, hogy idősebbnek nézzek ki.


Az a vicc, hogy összességében nem nézek ki rosszul, de mégis van egy ilyen rossz érzésem magammal kapcsolatban, hogy a kisfiús arcommal sokkal több nőnek nem tetszem, mintha férfias arcom lenne. A velem egykorú barátaim sötét hajúak, egész férfias arcvonásúak, ha akarnak többen szép nagy arcszőrzetet is képesek növeszteni. Van aki kb annyinak néz ki, amennyi, de van aki már 30 felettinek (de nem ráncok vagy öregedés, hanem férfias vonások miatt, ami fiatal férfiként egy jó dolog). Állandóan ezt látom szinte mindenhol, hogy a csinos nők férfias arcú, sokszor szőrös/kigyúrt férfiakkal vannak együtt és ez miatt van egy önbizalomhiányom, de ha ezt bárhol mondanám és látnák hogy nézek ki, akkor kinevetnének emiatt. Szerinted ez egy valós/jogos dolog részemről, hogy ez miatt tényleg sok nőnek nem tetszem?


2021. ápr. 10. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

jordi el nino polla


Keress rá!

2021. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen nézek ki kb 18-nak, ugyanez. Meleg vagyok, szóval nekem ez inkább előny. Múltkor kíváncsiságból kipróbáltam a Facebook társkeresőt lányokkal, és 10 matchem is volt, úgy hogy elég szépek is voltak, szóval ne add fel! :D
2021. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 27 eves korodig nem tudtad felmerni azt a koordinatarendszert, amiben mozogsz, akkor sok sikered nem lesz a noknel. De nem azert mert kisfius a kinezeted, hanem a fentiek miatt.
2021. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Hát ez nem semmi :D


2.-3. Vannak/voltak sikereim a nőknél, csak itt van ez a hülye gondolat a fejemben állandóan ezzel kapcsolatban. Nem tudom veled volt-e már ilyen, hogy befészkelte egy gondolat magát a fejedbe és utána nehezen tudtál tőle elvonatkoztatni. Nem feltétlenül csak a csajozás területére értem. Na velem úgy érzem ez van ezzel kapcsolatban. Volt már barátnőm, szoktam látni hogy tetszem lányoknak. Az élet egyik területén sem mondanám átlag alattinak magam, ami megakadályozná hogy vonzó legyek a nőknek. Csak pl ezt látom, hogy a férfiasan jóképű pasik mindenféle nőknek bejönnek, addig a kisfiúsan jóképű pasik pedig esetleg a kislányos csajoknak maximum.


Ezért kérdezem, hogy külső szemlélőként válaszoljatok, hogy ezekben van igazság, amiket gondolok vagy nincs egyáltalán?

2021. ápr. 10. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem a külsőd hátráltathat, max az, hogy téged ez zavar és emiatt nincs önbizalmad.

Szerintem fogadd el magad úgy, ahogy vagy, mert valakinek meg pont ez fog tetszeni. Ráadásul ahogy öregszel, úgy látod majd előnyeit, mert valszeg genetikailag fiatalosabb maradsz. Nézd meg pl Armin van Buurent, erősen 40+ és még mindig úgy néz ki, mint egy gyerek, ehhez képest nem rossz pasi, sőt sokaknak kimondottan vonzó ez a típus.

2021. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé
2021. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En fiatal lanykent is imadtam, ha valaki fiatalabbnak nez ki. Idosebbkent meg plane. Tetszenek idosebb ferfiak is, de ha valaki babaarc, viszont nem hulyegyerek melle, az szerintem elegge jo kombinacio.
2021. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Nem feltétlen baba arc , mert pl a baba archoz kell egy fajta szem és fej forma is, nekem is elég sima az arcomon a bőr még sem nevezném baba arcnak magam, és én 28 vagyok de le is tagadhatók 8 -at. F
2021. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!