Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen már késő?

Figyelt kérdés
26 éves lettem és a úgy érzem, hogy a tapasztalatlanságom miatt nem tudtok kialakitani egy kapcsolatot, folyamatosan görcsölök azon hogy nem volt pasim és már nem is lesz. Tudtom hogy nagyrészt az én hibám ez, mert mindenkit elijesztek ezzel a hozzáálással, de csak erre tudtok gondolni, hogy mindenkihez képest lemaradtam, mert egy pasinak nem kell egy ügyetlen nő. Sajnos emiatt már aludni se nagyon tudtok mert folyamatosan ezen kattog az agyam. Van aki azt gondolta hogy soha nem lesz de mégis összejött a kapcsolat? 26/L☹️

2021. ápr. 17. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Szinten 26 vagyok es ugyanugy vagyok mint te csak srac vagyok. Ha gondolod ismerkedhetunk.
2021. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 31 évesen lett barátnőm, semmivel nem vagytok elkésve.
2021. ápr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
64%

Olyan megejtőek ezek a kérdések.


A görcsölés még semmi jóra nem vezetett, később pedig még durvàbb lesz.

Ahogy szagolom,te leszel az a nő,aki 5év múlva azt kérdezi, h 2hónapos jàràs utàn miért nem akar elvenni Pisti??


Nem lehet, h van ebben némi külső behatàs? Nem rekedt meg az életed màs téren is?

2021. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább választanék egy szűz lányt mivel én is szűz vagyok 28f ne parázz rá mert semmi rossz nincs a tapasztalatlanságban
2021. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
26 évesen még nem gáz. Viszont, ha még 36 évesen sincs senkid, akkor gondolkozz el, hogy mi nem stimmelhet az életedben…
2021. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

"... mert egy pasinak nem kell egy ügyetlen nő"

A férfiaknak minden nő kell. Lehet kövér, csúnya, bunkó, ápolatlan - még akár ügyetlen is. Ha egy kicsit körülnézel, biztosan találsz olyan nőt, akiről el sem tudod képzelni, hogyan volt képes egyetlen férfi is hozzányúlni, mégis van párkapcsolata, házasságban él, esetleg a férje mellett még szeretőt is tart (az a legnagyobb csuda a világon).

No, ha ezzel megvagy, számot lehet vetni: rendben, hogy ügyetlen vagy, de alighanem még így is jobb vagy némelyik elrettentő példánál. Akkor neked is össze fog jönni valamiféle kapcsolat. Elsőre biztosan ügyetlen leszel és lehet, hogy egyéjszakásnál több nem is jön össze, mert kiábrándul belőled a férfi. De ezzel tudsz annyi tapasztalatot szerezni, hogy utána már valami komolyabb is sikerüljön.

Csak egy kicsit akarni kell. Nem a mesék világát éljük: hiába hímezgeti a hercegkisasszony a toronyszobába zárva a kelengyéjét, nem fog jönni a herceg fehér lovon, hogy megszöktesse. Ott még nem járunk, hogy a nők udvarolnak a férfinak, de hagynod kell, hogy udvaroljanak neked. Nem tudom, ezen a téren hogy állsz, lehet, hogy itt van a gond.

2021. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Ha ennyire frusztrált vagy, menj el egy férfiprostihoz.

Férfiaknak is szoktam javasolni, nőknek is. A lényeg az, hogy olyat keress, aki magától csinálja, nem a családja kényszeríti rá 15 évesen.

Ha már egyszer kipróbáltad, rá fogsz jönni, hogy nem akkora tudomány.

2021. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen nem ajánlom egy szűz nőnek a férfi prostit. Személytelen, nincs kötődés és érzelem. Ami pedig igen is fontos, hogy eltudd engedni magad és élvezni tudd a dolgokat. Próbálj tényleg ne rágörcsölni a dolgokra,mert az nagyon érződik. Ismerkedj, randizz minél több férfival és akkor rutinosabb leszel. Nekem az segített, hogy volt több férfi barátom és így nagyjából kitapasztaltam, hogyan is gondolkodnak a pasik stb.
2021. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engedd el a témát, de tényleg.

Keress örömöt a jelenben. Hidd el egy kiegyensúlyozott, boldog nő nagyon inspiráló hatású.

2021. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

ha úgy van írhatsz nekem is

25f

2021. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!