Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzett-e már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett-e már olyat, hogy kiment a divatból vagy teljesen kiégett?

Figyelt kérdés
Sok társkeresési kudarc után, kezdem azt érezni 29 évesen, hogy teljesen kimentem a divatból és mellette kiégtem. Sportolok, dolgozok és az átlagtól egy fokkal jobb bérem van. Diplomás munkávállalóként elértem, hogy van saját autóm és takarékoskodok, de sz@rba se néznek már a nők engem. A Tinderen a Bumble és egyéb társkeresőkön voltam regisztrálva, de semmi visszajelzést nem kaptam ha valakivel egyetem, az menten törölte a jelölést. Sosem tartottam magam ártatlannak vagy szentnek, mert ugyanolyan ember vagyok, mint a többi és nekem is vannak hibáim. Ha tényleg az a divat, hogy az alattomos emberek érvényesülnek a nők terén, akkor tényleg egy nagyon elrontott világot élünk meg.

2021. ápr. 15. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
#9 A tinderhez képest bármit. Mondjuk Első találkozás, randivonal. Normális adatlapot lehet csinálni (a pasik nagy része nem szokott)és sok információt megadni, linkelgetni kedvenc könyveket, filmeket, zenéket, ami alapján például el tudsz indítani egy beszélgetést. Ez az Első találkozás, ráadásul ingyenes is. A randivonalon jobban pörgött az élet, de ott több volt a nős meg a perverz. És ha válaszolni akarsz akkor fizetős. De ha jól tudom a tinder is, nem?
2021. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"kiment a divatból "


mi vagy te, termék? Úgy tudtam emberek vagyunk.

2021. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11-es: köszi! hétvégén fel is regisztrálok 😅
2021. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#11

Generáció függő. Tindert használja mindenki 30 alatt. Pechemre elég sok oldalra regisztráltam már, a többség ismerős volt Tinderről. Az ilyen teljesen noname oldalak azért erőszak, mert kifizeted a díjat és kiderül alig van regisztrált felhasználó.


A Tinder mindaddig ingyenes amíg hagyod h szivasson az algoritmus. Ingyen írsz, válaszolsz, akármi. Ha minden ghostolo nőnek küldött üzenetemért fizetnem kellett volna koldus lennék.


NEM A TÁRSKERESŐ OLDALAK "ROSSZAK", HANEM A TÁRSKERESŐK.

2021. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem érek sokat a rengeteg férfival, ha a tinder első körben egy szexpartner kereső és kép alapján dobálod jobbra-balra az embereket. A randivonalon rengetegen írtak rám, az Első találkozáson kevesebben, viszont randit szinte csak onnan hoztam össze. Normális adatlapok, normális emberek, elég jó beszélgetések.

Ha még több kanos pasi írt volna rám, mint a randivonalon, akkor a tindert nem két hónap hanem két hét után töröltem volna.

2021. ápr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15

Ne nevettess, hogy randivonalon attól "húzol valakit jobbra", mert a Harry Potter a kedvenc könyve, szeret golfozni és a kedvenc kutyafajtája a vizsla. Ugyan úgy a képet nézed. Csak ami a többi portálon adatlapszerűen sablonosan kitöltendő az a Tinder szabadszavas.

2021. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 Senkit nem húzol sehova, elolvasgatod az illető adatlapját, főleg az Első találkozáson, mint írtam, onnan volt a legtöbb randim. Volt aki azért írt rám, mert ugyanaz a kedvenc írónk. Volt akivel csak azért kezdtem beszélgetésbe, mert elolvastam az adatlapját, és bár külsőre nem fogott meg, nagyon érdekes embernek tartottam. Aztán a végén én nem jöttem be neki randi után, én nem bántam volna, ha lett volna folytatás.
2021. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Látom voltak hevesebb és szolidabb a reakciók. Bennem sokszor az volt a hiba, hogy nyíltan elmondtam ha kérdezték tőlem, hogy milyen megközelítéssel élem az életem. Egyesek már azt gondolták ki is akarom oktatni őket. Volt rá példa, amikor emiatt beszóltak nekem. Emberileg olyan vagyok, hogy nem hazudom le a csillagokat az égről, lehet túl nyers vagyok ilyen tekintetben. A"kegyes" hazugságokban sem hiszek. Volt olyan, hogy az állandó panaszkodóktól ennyit kérdeztem vissza, hogy a bűnbakokon kívül, mit tettek azért, hogy jobbá tegyék a saját életüket. Az lett a vége, hogy megsértődtek és többet nem reagáltak az üzeneteimre a Messenger-en.

Másik helyzet: Csendes ember vagyok és ilyen családban nőttem. Ha nem érzem jól magam egy baráti társaságban, akkor egyértelmű, hogy meg sem szólalok.Már nem vagyok megalkuvó típus a sok kudarcot követően. Igyekeztem alkalmazkodni, de semmibe néztek engem.

Tisztába vagyok azzal a nagyobb valószínűséggel is, hogy ez a hozzáállásom a vesztemet fogja okozni.

2021. ápr. 17. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!