Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzett-e már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett-e már olyat, hogy kiment a divatból vagy teljesen kiégett?

Figyelt kérdés
Sok társkeresési kudarc után, kezdem azt érezni 29 évesen, hogy teljesen kimentem a divatból és mellette kiégtem. Sportolok, dolgozok és az átlagtól egy fokkal jobb bérem van. Diplomás munkávállalóként elértem, hogy van saját autóm és takarékoskodok, de sz@rba se néznek már a nők engem. A Tinderen a Bumble és egyéb társkeresőkön voltam regisztrálva, de semmi visszajelzést nem kaptam ha valakivel egyetem, az menten törölte a jelölést. Sosem tartottam magam ártatlannak vagy szentnek, mert ugyanolyan ember vagyok, mint a többi és nekem is vannak hibáim. Ha tényleg az a divat, hogy az alattomos emberek érvényesülnek a nők terén, akkor tényleg egy nagyon elrontott világot élünk meg.

2021. ápr. 15. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta megérett a világ a pusztulásra és már el is kezdődött egy folyamat. :)
2021. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

"kimentem a divatból "


Mi vagy te? Egy pulóver? :D :D


Jajj, már megint jön az, hogy csak a "szemét, alattomos embereknek van párja", és "Én túl vagyok".

2021. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
92%
Krisz Rudi - Kimentünk a divatból a te zenéd. 33F
2021. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Ez hülyeség. Tegyél fel magadról természetes képeket (nem a napszemüveges és félmeztelen fótókat kedvelik 29 éves korosztályban), írjál egy frappáns bemutatkozó szöveget, jól töltsed ki az adatlapod többi részét és amikor match van, mindig személyre szabott üzenetet írj. Lehetőleg a szöveges leírása alapján, ha meg nincs neki, akkor valami érdekességet keressél a képekben.


Egyébként, ha úgy érzed, kiégtél, 1-3 hétre hanyagoljad ezeket az alkalmazásokat.

2021. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Töröltem magam azokról az alkalmazásokról. Elegem lett belőlük. Lehet negatív vagyok, de tele lett az egésszel a hőcipőm, hogy ezt kaptam...
2021. ápr. 15. 22:43
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
1-3 hét helyett 1-3év a minimum, kell a rehabilitációhoz idő
2021. ápr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan ezt érzem. Volt társkeresőről párom, de 2,5 hónap után ő is rájött nem érez elég nagy vonzalmat (jobbat akar kinézetre) ezért tiplizett. Emellett volt pár randim, a legtöbb csaj "odavolt", milyen jót beszélgettünk, milyen jó arc vagyok, de a kémia nincs meg, illetve amúgy is sokat csalódtak. Amikor megmutatták, ki(k)ben csalódtak majdnem kinevettem őket. Meredeken a saját racionális lehetőségükön felül választottak. Jó alakú, de nem olyan szép arcú csaj totál 10/10-es pasi (a köztudat szerint), tele pénzzel (10+ millás autó 30 évesen, drága exotikus nyaralások), csak épp látszott rajta egy beképzelt phasz. Szexkapcsolatra behúzta a csajt, aki nyilván többet beleálmodott. Kicsit ducibb csaj is egy kisportolt egész jókiállású pasival kavart, majd kiderült a srác kavar még ugyan így pár másik lánnyal is 😂

A nők vagy elhiszik nincsenek csodák tartósan, vagy marad 30 éves korukra is szexkapcsolat alfákkal a Tinderről.


2021-re akkor lehetsz sikeres, ha messziről ordít rólad tele vagy pénzzel, élményekkel és ami talán a legfontosabb tesztoszteronnal.

2021. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát pedig szerintem a ligádon felül keresgélsz, ha azonnal törölnek. Nem az ilyen tinder és egyéb szenny oldalakon kell ismerkedni, jelentkezz fel egy normális társkeresőre. Bár ha ilyen kiégett, enervált fejed van, nem sok jót jósolok. Gondolom, nehezen megy veled a beszélgetés is. Ez a duma amit itt eleresztesz, hogy az alattomos emberek érvényesülnek nők terén egyértelműen azt mutatják hogy fejben sem vagy rendben és fölfelé választasz.
2021. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8-as: nő vagyok, de érdekelne, hogy te mit tartasz normális társkeresőnek?:) előre is köszi.

Kérdező: ne aggódj, ne gondold túl. lehet rossz helyen keresgélsz, magamból és a barátnőimből kiindulva is vannak bőven olyan lányok, akik normálisak:)

2021. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza h változz? Legalább lennél ódivatú de boldog. Mondjuk igy már vonzóbb lennél, mintsem ezzel a hattyúhalála mentalitással. 29 évesen meghalni aztán 75 körül eltemetnek, nem egy szép életpálya, belőled lesz a kajáló mentőst feljelentő tipus.
2021. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!