Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a férfiak jók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak jók, kedvesek lenni, ha a lányok leordítják a fejüket a helyéről?

Figyelt kérdés
Számtalan ilyen lány van, nagyon kevés a kedves lány és azok sem a jó lelkű, szelíd férfiakat keresik. Akkor itt is a GYK-n miért sopánkodnak sokat a jóravaló férfiak? Miért nem lesztek rosszak mint a többiek?

#ordítóslány #genyavilág
2021. ápr. 15. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Neked csak ez a két kategória létezik, kérdező? Jó és rossz? Mert ha igen, akkor igencsak van még mit fejlődnöd.
2021. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező pasi!
2021. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nagy valószínűséggel ezek a szerencsétlen "jófiú" félnótások pont ilyen nőket fognak ki. Legalábbis a környezetemben.
2021. ápr. 15. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Akkor nem jónak, hanem genyának kell lenni..és nem hisztizni hogy milyen szar a világ, hanem tessék változtatni.
2021. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Velem még egy nő sem kiabált. ( anyámon kívül :) )
2021. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Ebben amúgy totál igazad van. Nőként mondom, hogy rengeteg az idegbajos közöttünk. Én ezt egyfajta gyengeségnek és állatias primitívségnek érzem, ha valaki nem tudja kontrollálni az indulatait...a párom már mondta is, hogy én vagyok a legnyugisabb barátnője az eddigiek közül :D Csak akkor húzom fel magam, ha tényleg okot ad rá. De akkor sem üvöltözök, hanem normálisan megbeszéljük a dolgot(amit persze az követ, hogy elsírom magam, de inkább ez, minthogy idegbajos hisztikirálynő legyek).


Amúgy de, van nő, aki a szelíd férfiakat keresi, személy szerint én is.

2021. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 nem volt egy női tanárod se? :D
2021. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon jó volt!
2021. ápr. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!