Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők társkereső oldalako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők társkereső oldalakon nektek átlagban egy nap hány pasi ír rátok?

Figyelt kérdés

Én pasiként,ha mondjuk ráírok 5 szimpatikus lányra egy nap abból jó,ha 2-3 ír vissza,de érdemi beszélgetést 1-2 lánnyal tudok folytatni.


Nálatok,egy napra levetitve mik az arányok?



2021. ápr. 15. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám azt, hogy béna, hanem inkább kicsit sablonos.

Inkább ha a képei vagy a megadott infók alapján kérdezel valamit, akkor lehet hamarabb reagálnak.

De pl mikor én fent voltam, akkor kikapcsoltam az app értesítéseit és rendszerint estefelé néztem csak fel egy kicsit. Aztán ott is ha valaki írt nekem 15x reggel óta, akkor nem biztos, hogy így szimpatikus lesz az illető.

2021. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én alig tudok valakit jobbra húzni, nem az igazán jó minőség van fenn neten enyhén szólva. Aztán ha valakit jobbra is húzok, ott kb. pár mondat után kiderül, hogy kalandot keres vagy nagyon nem vagyunk 1 kategória. Mondjuk nálam magas a léc, ha mondjuk bárki megfelelne, akkor mindenkit jobbra lehetne húzni. Kinek mi, valaki válogatósabb valakinek meg bárki jó. Sok mindentől függ ez.
2021. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Én mikor ráirok egy lányra először napszaknak megfelelően köszönök utána megírom neki,hogy nagyon csinos szimpatikus szívesen beszélgetnék vele." "Ez szerintetek béna szöveg?"


Attól függ, hogy fogalmazod meg. Le lehet ezt úgy is írni, hogy NE legyen sablon belőle.

2021. ápr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!