Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők társkereső oldalako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők társkereső oldalakon nektek átlagban egy nap hány pasi ír rátok?

Figyelt kérdés

Én pasiként,ha mondjuk ráírok 5 szimpatikus lányra egy nap abból jó,ha 2-3 ír vissza,de érdemi beszélgetést 1-2 lánnyal tudok folytatni.


Nálatok,egy napra levetitve mik az arányok?



2021. ápr. 15. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Az elején 10-15, később 6-8. Minél több, annál kevesebb értelmes.
2021. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Az elején rengetegen írtak, aztán naponta kb. 10-15, de szerencsére már nem vagyok fent ilyen oldalakon.
2021. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy valami hasonló lehet az arány.

Pusztán kíváncsiságból mi alapján szelektálod őket?


Nyílván a képkéregetők,kuki mutogatók,bunkók,rajok kuka.

2021. ápr. 15. 10:27
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
hat ez sokmindentol fugg. ha mindenkit jobbra huznek, aki nem bunronda, akkor nyilvan sokkal tobben irnanak, de en eleve nagyon keves embert huzok jobbra, szoval ezt igy nem lehet altalanositani, valamikor lesz 5 matchem egy nap alatt, ha epp jo a felhozatal es ram is irnak, valamikor egy se, mert egyet se huzok jobbra.
2021. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezért nehéz pasiként,ilyen oldalakon

( normális átlag pasiként)


Mert ahogy ti is megerősítetétek 1 lányra 10 pasi jut.


Szóval nagyon nagyon szimpatikusnak kell ahhoz lennem,hogy értelmesen tartalmasan beszélgessünk.

2021. ápr. 15. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Nagyjából ezek alapján, amiket leírtál, ezzel 90% ki is van szelektálva, maradék 10% pasi engem szelektál ki. :D De ezért nem fogok az agresszív gyökereknek, meg a perverzeknek nagyobb teret adni.
2021. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon-nagyon keveseket húzok már csak jobbra, így nagyon kevesen is írnak. Kb 300 pasiból mondjuk 2-5-t húzok jobbra, ennek kb a fele ír csak. És nem töltök túl sok időt a pasik nézegetésével, szóval így mondjuk naponta-kétnaponta 1-2 srác ír csak.



Régebben, amikor minden kb helyes pasit jobbra húztam, akkor sokkal többen írtak, de az kb kezelhetetlen volt.. bár a legtöbb pasi amúgy is pár mondat után kiesik, szóval...

2021. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Gondolom

És akkor még nyílván vannak a túl idős avagy a túl fiatal pasik.Az is kuka.


Én pl. badoon vagyok fenn,de aki úgy tetszene az fizetős badoon fizetnem kéne hogy beszélgethessek vele.:D

2021. ápr. 15. 10:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a kor behatárolt. Én is 24 vagyok és 21-32 között nézek pasikat csak. Tehát aki ez alatt, felett van, azt nem is látom. De sok nőről tudom, hogy fiatalabb pasikat nem is néz, vagy kort csak saját magánál pár évvel idősebbre állítja.
2021. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én mikor ráirok egy lányra először napszaknak megfelelően köszönök utána megírom neki,hogy nagyon csinos szimpatikus szívesen beszélgetnék vele


Szerintetek ez béna szöveg?

2021. ápr. 15. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!