Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresés és az koronavíru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresés és az koronavírus elleni oltottság hogy alakul nálad?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Oltott vagyok/leszek, csak oltottal szeretnék ismerkedni
Oltott vagyok/leszek, nem befolyásol a párkeresésénél
Nem fognak beoltani, csak szintén nem oltottal szeretnék ismerkedni
Nem fognak beoltani, de mindegy, hogy a másik hogy cselekszik
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Oltott oltottal :D Komolyan már itt az oldalon is a diszkrimináció , mondjuk a kormánynak is ez a célja, hogy az embereket két táborra válasszák és egymásnak menjenek...azért tolják napi 5-ször, hogy oltass! Akit ez befolyásol amúgy az ne keressen magának párt!
2021. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

"Akit ez befolyásol amúgy az ne keressen magának párt!"


Miért? Mindenki maga dönti el, milyen preferencia alapján keres partnert. Valaki nem kezd olyannal, akinek tetoválása van, van, aki nem kezd ateistával vagy épp vallásossal.


Miért ne lenne valakinek joga ez alapján keresni?

2021. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Én jelentkeztem már januárban, remélem beoltanak 1-2 hónapon belül, de már amúgy is átestem a betegségen februárban. A veszélyeztetett szeretteimet már beoltották. Egyáltalán nem érdekel ismerkedéskor, hogy valakit beoltottak-e vagy sem, vagy be akarja-e oltatni magát.
2021. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én átestem rajta, úgyhogy én is védettnek számítok. Én ne is keressek párt, mert se nem vagyok oltott se nem oltatlan ? :D
2021. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neked csak pár hónapos védettséged van, azért nem írtam külön azt
2021. ápr. 14. 23:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik az 1. választ jelölték, vajon a vakcinát is megszabják? 🤔Pl.egy pfizeresnél kizáró ok egy astras?😂
2021. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert szerinted az oltás hany hónapos vedettseget ad ? Plusz,mivel én konkrétan magával a virussal kerültem szembe,sokkal ellenallobban reagalna rá a szervezetem, ha megint elkapnam,mint csak egy egyszerű oltottnak.
2021. ápr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok beoltva, de elkaptam szeptemberben és elkaptam négy hete is.

De hogy feltörjem a rendszert, nem keresek társat 😛

2021. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nővérkével vagy gyógytornásszal nem randiznák, tök mindegy hogy oltott vagyok vagy sem. Orvosnál meg úgy sincs esélyem.
2021. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!