Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tényleg ilyen könnyű az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sokszor azt hallom hogy pár hét de max 1 hónapon belül talál barátot a legtöbb lány ha vége egy kapcsolatának.

Én fiú vagyok és évek óta egyedül vagyok:(


2021. ápr. 13. 21:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Rendes, igényes, kedves, inteligens fiút, aki ráadásul feminista, ma nagyon nehéz találni. Ennek megfelelően ha te ilyen vagy, sokkal könnyebben fog menni a párkeresés.
2021. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Csak add önmagad, legyél kedves a lányokkal és hidd el, menni fog!
2021. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
*Valaki* mindig van, normális társ viszont csak ritkán.
2021. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%
10-es szívemből szóltál. Ugyanez nálam is!
2021. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Egy nő bármikor találhat magának akár normális párt is!

Hogy miért? Mert válogathat.

Lehet hogy csak a 10. vagy a 20. férfi lesz neki ideális, megfelelő egy hosszú távú kapcsolatra, de egy átlagos nő legalább megteheti hogy a sokaságból kiválaszt valakit.

Egy átlagos férfi örülhet ha egyáltalán visszaír neki egy lány.

2021. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
18%

Egy nő 5 perc alatt talál magának normális párt. Ha rám írtok, ém rögtön tudnék mondani legalább 5 éhes embert, akik bármilyen nem tehén nővel beérnék és sikeresek meg jól is keresnek.


Viszont ők nem kellenek a nőknek, mivel a nőknek Chad kell. (Chad = Olyan férfi, aki kinézetben a felső 10% -ban van)

2021. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Attól függ, vannak lányok akik ennek ellenére még mindig szingik évek óta vagy még barátjuk se volt, ugyanez fiúban, de az ellentéte is megvan, hogy a lányért oda vannak, vagy éppen a fiúért.

Legtöbbször külsőtől függ mindkét nemnél, a lányoknál pedig a mell és a fenék téma is beszokott jönni.

Ha valakinek a belsője jó, de külsőleg nem szép, annak viszont tapasztalatom szerint nehéz kapcsolatot szereznie.

Függ személytől, az elvárásoktól, sok mindentől függ hogy kinek mikor lesz párja.

2021. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok.


Szerintem is-is. Ja, sok pasi jöhet, de NEKI kell szűrni, önismerettel ismerkedni, tudni mit akar stb. Mert lehet, hogy egy srácot (pl engem) soha az életben nem szólít meg egy nő, de nőként, amikor szinte bárki bepróbálkozik, azt azért kemény lehet kezelni. Inkább jobban kéne ismerniük magukat és lehetőséget adni annak, aki mondjuk nem 100+ ig egyeznek, mert sokszor látom, hogy rosszul dönt és rossz kapcsolatban szenved.


Volt több tök átlagos munkatársnőm, akiket heti 1X legalább leszólítottak az utcán. Az egyik rendesen félt a metrón, mert egyszer egy csávó kacsintgatott. Ezt én nem tudnám kezelni és néha örülök, hogy rám sem néznek, mert nem kell ilyet átélnem.

2021. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha 50 éves, dagadt, koszos körmű, bűzlő alkeszekkel akarnék szexelni, akkor tutira százak állnának sorba.

Sajnos azonban a vizeletfoltos nadrágból jövő háromnapos mosdatlan segg szaga nem indít be. :(

2021. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor azt hallom hogy pár hét de max 1 hónapon belül talál barátot a legtöbb lány ha vége egy kapcsolatának.


Aki kapcsolatfüggő és rögtön összejön az első pasival, aki bejön neki, akkor elég pár nap, vagy pár hét. 10/8 szor ez volt gimiben és egyetem alatt, hogy ha egy pasit elhagytak az még sok-sok hónap vagy év utén is egyedül volt, ellenben a nő pár hét alatt talált mást. De ezek felszínes kapcsolatok voltak.

2021. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!