Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tényleg ilyen könnyű az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sokszor azt hallom hogy pár hét de max 1 hónapon belül talál barátot a legtöbb lány ha vége egy kapcsolatának.

Én fiú vagyok és évek óta egyedül vagyok:(


2021. ápr. 13. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2021. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Én is volt, hogy évekig egyedül voltam.
2021. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

A lányok valóban találhatnak akárkit, akár 1 nap után is, mert túlkínálat van, bizonyítottan több a férfiak száma minden életkorcsoportban úgy kb. 50-ig. Aztán úgy nem nehéz, ha egy nőre ráír 6 pali, meg 2 flörtöl velük a munkahelyen is.


Te meg azért vagy évek óta egyedül, mert nem vagy nő, és a nők nem fognak kezdeményezni. Ha pedig te kezdeményezel, akkor éppen másod-harmad-negyed-ötöd-tizedmagaddal versenyzel ugyanazért a nőért, tehát teljesen patthelyzet van.


Ha én nő lennék, mára már az 1000.-ik dugáson is túl volnék, ezt garantálhatom. Mert nincs olyan nő, aki senkinek se kellene.

És akkor még nem beszéltem a társkereső oldalakról, ahol 1 nő 60 üzenetet kap, ellenben 1 férfi egyet sem.

2021. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Van aki könnyen talál és van aki nem, ez nemtől független.
2021. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, csak nem mindegy, milyet
2021. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne...bármennyi ferfit talalunk, ez tény. De milyet? Ha nincs olyan, aki megfelel az elvarasaimnak, akkor inkabb maradok egyedul
2021. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nekem 4 éve nincs senkim.
2021. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Én évek óta vagyok egyedül. Bárkit bármelyik nem gyorsan talál, olyat aki megfelel az elvárásoknak már nem igazán.

28 N

2021. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi partnert pár órán belül lehetNE találni, ha igényem lenne rá. Normális, társnak valót, akivel passzolunk, baromira nem. Aki egyből talál az vagy szerencsés, de nagyon, vagy nincsenek nagy elvarasai és nem élete párját keresi. Én már sajnos nem tudnék olyannal együtt lenni, akivel csak elvagyok, meg tetszik a külseje.
2021. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!