Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztaltátok már ezt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már ezt? Miért vannak ilyen emberek, és mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem nézelődni, és ha van lehetőségem, akkor ismerkedem. Rendszeresen olyan férfiakba botlom, akik nem éppen a legutóbbi, hanem a 3-4 évvel ezelőtti exüket siratják, ajnározzák. Ez persze az ismerkedés elején még nem derül ki, csak később bukik ki a beszélgetések során. Miért teszik ezt? Persze az a barátnő egy szemétláda volt, bántotta őket, mégis odaig vannak ezekért a lányokért még évekkel később is. A legutóbbi beszélgetésem alkalmával kibukott a srácból, hogy az egyik exe volt élete szerelme. Én nem is értem, hogy mi a szarnak ismerkednek ilyen emberek. És ez már nem az első esetem, hanem legalább a harmadik. Amikor ha nincs is kimondva, de érezhető, hogy mennyire hasonlítgatnak az exükhöz.

Mi baja van azoknak az embereknek, (akár férfi, akár nő) akik több év után sem tudják túltenni magukat valamelyik exükön? És a vicc az, hogy pont azokon, akik a legszemetebbek voltak velük.

Nekem miért sikerült túllépni, nekik miért nem sikerül?

Természetesen nem folytattam az ismerkedést így, de engem zavar ez, mert már ez zsinórban a 3.esetem.


2021. ápr. 13. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, kétszer is. Először nekem se esett le, hogy mi a helyzet, de idővel igen. Igaz, mindkétszer én sérültem a végén, dehát így utólag belátom, hogy jobb is. Nagyon durva amúgy ez, én sem értem. És mindkettővel csúnyán elbántak a lányok.. és még az egyik fiú anyja is ajnározta a csajt.. :D Na mindegy is, ne keresd erre a kérdésre a választ, idióták csak.


Vigyázni kell manapság az ismerkedéssel amúgy, rengeteg a nem ép ember lelkileg.

2021. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Haha, 31 évesen szűzként ismerkedtem meg a barátnőmmel, semmilyen "csomagot" nem hordoztam magammal ilyen téren. Se ex, se komplexusok, se semmi hülyeség. :D
2021. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Ekkora marhaságot! De legalább bevonzottad ide a koravén szüzikét:)


Azért az téged minősít, hogy nem vagy jobb egy szemétláda exnél sem hahaha

2021. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Férfi vagyok, ezért hiába mondom, hogy több ilyen nővel találkoztam, akik nem léptek túl az exükön meg sokadszorra is kibékültek, mivel férfiakkal nem ismerkedem, ezért csak a saját oldalamra van rálátásom.


Viszont azt tartom, hogy ha felteszed azt a kérdést, hogy "Igazából mit szerettél annyira az exedben?", akkor a nő legtöbbször úgy fog válaszolni, hogy fogalma sincs vagy valami fals érzelmi választ kapsz, hogy a "mosolyát, a szemét, az egész lényét"


Ha viszont egy férfinek teszed fel ugyanezt a kérdést, akkor konkrét választ fogsz kapni. Olyanokat, mint:

- Ő nem fogazott.

- Ágyba hozta a reggelit.

- Bújósabb volt.

- Nem vágyott wellnessre meg étteremre, simán elfröcsköltük egymást a kerti slaggal nagyanyám tanyáján meg játszottunk a disznókkal.


Nőtől is kaphatsz konkrét választ, de az szinte kivétel nélkül olyasmi lesz, amin vagy nem tudsz változtatni, mint

"Mindig a barna szemű, magas, mély hangú, kreol pasik voltak az eseteim, mellette olyan törékeny nőnek éreztem magam."


vagy ha tudnál is, nem akarsz, mert annyit nem ér az adott kapcsolat

"Olyan kényelmes volt, hogy csak bepattantunk az Audiba pénzeken, kiugrottunk Bécsbe kajálni, aztán vasárnap vissza." vagy "Szerettem Budán élni abban a nagy házban." esetleg "Tündéri volt az anyós, a családját sajnálom igazából, nem is őt. Meg az unokaöccse/kutyája olyan kis cuki volt."

2021. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokuk amúgy túl van az exükön, csak vágyják vissza a jó dolgokat.

De sokan tényleg nem lépnek túl. Ragaszkodnak ahhoz a jóhoz, amit visszavágynak.


Mindenki más. Sokuk megszokásból, sokuk érzelmi kapcsolódásból, stb vonzódnak ilyen szinten az exhez, akár több 10 évvel később is.

2021. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz elengedni a sérelmeket és az azt okozó személyt, mert érzelmeket vált ki. Sok srácnak és nőnek arra van igénye akár kapcsolatot belül is,hogy ne érezze magát érzelmileg stabilan, mert az kiszámítható és unalmas. Az ilyen emberek éretlenek és szeretnék szenvedni,de ehhez nem kell asszisztalnunk. Hagyni kell őket magukban szenvedni,amíg rá nem jonnek,mennyire felesleges,amit csinálnak.


22 nő

2021. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azért sírom vissza még 2 év után is, mert benne megvolt minden, amit egy nőben kerestem. Belsőre is, külsőre is.

Azóta nem volt senki, aki megütötte volna azt a szintet.

2021. ápr. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#6: Egyetlen ilyen nőt mutass, aki nem vágyik érzelmi hullámvasútra és nem unja meg a monogám kapcsolatot 2-3 vagy 10 év múlva sem. Csak egyetlen ilyet mutass.
2021. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!