Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek ezt élvezik? Sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek ezt élvezik? Sokszor tapasztaltam ilyet környezetemben. Ez szimplán érzéketlenség vagy élvezik?

Figyelt kérdés
Ha az egyik fél úgymond kiszolgáltatott a másiknak érzelmileg és ezt tudja is a másik fél. Miért van sokszor megalázás, mármint ezt élvezik egyesek? Vagy bele sem gondol a bántalmazó fél hogy miket tud ezzel okozni a másikban? Vagy emnyire nem is érdekli?
2018. jan. 30. 22:15
 1/4 Modeler ***** válasza:
Hogyan tapasztalod ezt a környezetedben?
2018. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen...de abban is érdemes belegondolni, hogy miért alakul ez ki, illetve, hogy a bántalmozott fél mennyiben " felelős", vagy miért tűr...
2018. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De bírom az ilyet mikor minden konkrétum nélkül csak úgy be van böfögve egy kérdés!

1.ha valaki kiszolgáltatott valakinek érzelmileg annak nem társas kapcsolat kell először hanem pszichológus.

2.Kapcsolatfüggőség.

3.(ide már nem tudok mit írni a jelensék konkrétabb megfogalmazása híján)

2018. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát... Szerintem van az a kiszolgáltatódás (van ilyen szó?), amiből nem tud senki úgy kijönni, hogy a másiknak ne ártson. Én sem élvezem valakit visszautasítani meg erőszakosan elhajtani a fenébe, de mikor sokadszorra a semmiért kötődik hozzám és jön utánam, holott jelét nem adtam az érdeklődésnek, akkor nem tudom, hogyan ne legyek szemét...


Az meg nyilván más tészta, mikor valaki tényleg élvezi, hogy sakkban tarthatja a másikat, meg direkt kiszolgáltatott emberekre vadászik. Az egy pszichopata.

2018. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!