Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bántják a 40-es pasikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántják a 40-es pasikat, ha fiatalabb nőt akarnak (na jó, 25 alatti lehet nem kellene)?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 13. 11:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
13%

30.-nak.


Igaz, sokkal jobb egy 20 éves lánynak egy mamahoteles lúzer, vagy piás fősulis FREESZFE álmodozó a romkocsma pultja mellől, egy penészes albérletben, apu pénzén. >:)


Nem minden 20 éves lány hülye!

2021. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
60%
#31 én 24 vagyok, de sosem gerjedtem a 40-es pasikra, akármennyi pénzzel is próbáltak megvásárolni. Kell a francnak a szottyadt testük. Gazdag pasik vannak a huszon- és harmicas korosztályban is, inkább az a 20 éves a hülye, aki nem ilyet fog ki, hanem inkább összefekszik egy öreggel pusztán a pénz miatt.
2021. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Azért álljunk meg, objektíve nem öreg, középkorú, de nem öreg, az max 60 felett. Egy 24 nek lehet hogy idős (de nem öreg annak sem), az igaz.
2021. ápr. 13. 14:02
 34/44 anonim ***** válasza:
0%

32.-nek.


24 évesen már te sem vagy fiatal. Manapság 16-20 éves instacicákkal, sportoló lányokkal, és gazdag apucik pici hercegnőivel kell versengened a gazdag, főleg fiatal pasikért. Ja, meg a fullos MILF-ekkel!

2021. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
#33 egy 5 éves szemében én is öregnek számítok. Az én szememben pedig egy 40-es “öreg”, nyilván nem szó szerint kell érteni, mindenki tudja, hogy 60 felett számít valaki annak.
2021. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
95%
#34 egy huszonéves hogyne lenne fiatal😂Édes istenem, akkor egy negyvenes minek számít, élőhalottnak? Amúgy nekem nem kell senkivel sem versengeni, sok pasinak bejövök, fiatalabbaknak és idősebbeknek is. Akkor meg kit érdekel, hogy vannak nálam csinosabb nők is, senki sem tökéletes.
2021. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Biológiailag 25 körül kezdenek el a nők leépülni (na nem szó szerint, de jönnek a szarkalábak, stb), de csak lassan. 18-20 ig építkezik a szervezet, utána stagnál kb 25 éves korig. 30 évesen már inkább középkorúnak tekinthető egy ember, főleg a férfiak, akik zömmel 55-65 között halnak meg. Nők sokáig élnek, de ők biológiailag korábban öregszenek. Nőknél 33 körül kezdenek el a csontok is veszíteni a rugalmasságukból, férfiáknál ez 42 évesen következik be. Ezt orvosi könyvekben olvastam. Az más kérdés, hogy a nők java sminkel, az meg csodákra képes.
2021. ápr. 13. 14:44
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
aki nem látja hogy egy férfi és egy nő biológiai öregedése szinte teljesen azonos, az hazudik magának. a szervei, a bőre, a haja ugyanúgy ugyan olyan mértékben öregszik, a szexuális képessége is ugyanannyira. Lehet itt mondani, hogy jaj a 40-es férfi még jól néz ki, de ez önámítás. A fiatal test szebb és vonzóbb mindegy hogy milyen nemű. azért alakult úgy hogy az idősebb férfi vette el a fiatal lányokat, mert a fiatal a vonzóbb és értékesebb mindkét nemnél, a férfi az erősebbik nem és az erősebb mindig legyőzi a gyengét az állatvilágban. hiába ellenkzett a 16 éves lány vagy fiú is akár, akkor is magához vette, megerőszakolta stb az idősebb férfi, azért mert megtehette. Mert a férfi biológiailag agresszívabb. Ez meg genetikailag is már érezteti a hatását és visszahat. A nőnek is azért kell beprogramozva az idősebb, erősebb pasi, hogy az megvédje a hasonszőrűtől. Én is olvastam biológia könyvet, van olyan hogy evolúció. És ez trend bármikor megfordulhat, ha a természet erőviszonyai is megfordulnak. Ha a nők lesznek erősebbek és hatalmasabbak a férfiaknál, akkor ők is a jól kinéző fiatal testet választják, hiszen egy férfi sem lesz vezető BMW-vel járó gazdag pasi 40-évesen, hanem kiszorulnak a munkaerőpiacról mint a mai gyenge negyvenes nők. ehhez a szülés, gyerekvállalás forradalma kell és hogy a nők biológiája önzőbb és agresszívebb legyen. Már csírájában látható is a változás, egyre több nő diplomás, vezető vagy gazdag, illetve nem akar gyereket vagy nem hagyja magát gyerekkel zsarolni, évezredekben mérve pedig eljöhet egy teljesen új világ is.
2021. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Én nem bántom őket, csak kellemetlenül érint, mert a saját fiatalkorom jut eszembe. Kb. alig kezdtem kamaszodni, már jöttek a felszedési kísérletek sokkal idősebbektől is (nem valami világszépe voltam, csak kamaszosan bizonytalan, introvertált típus, akin látszik, hogy nem mer határozottan elküldeni egy bácsit a halál f*szára), aztán huszonévesen (későn érőként, kevés tapasztalattal a hátam mögött) egy társkeresőn voltam, ahol folyamatosan támadtak be a 40-50 évesek, akik visszautasításkor hisztiztek, mint valami primadonna. Legtöbb lány ismerősöm hasonlókat tapasztalt. Szóval ha látok egy idősebb pasit, aki lánya korabeli csajokra hajt, azt creepynek tartom, mert együttérzek azokkal a lányokkal.
2021. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
8%
Mert a 40 éves nők már mamókáknak néznek ki.
2021. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!