Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bántják a 40-es pasikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántják a 40-es pasikat, ha fiatalabb nőt akarnak (na jó, 25 alatti lehet nem kellene)?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 13. 11:14
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
9. Én 35 vagyok, de 25 alattival én sem járnék.
2021. ápr. 13. 11:38
 12/44 anonim ***** válasza:
32%

Ezeket a pasikat 2 embercsoport bántja.


1.: Azok a nőknél sikertelen pasik, akik irígykednek rájuk.

2.: Azok a lecserélt ex-nejek, akiket egy ilyen pasi cserélt le, egy kiscsajra.

3.: Azok a nők, akik keresik a nagy ő-t, de annak a tinisuna kell, nem ők.

2021. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
25%
Mert pénzes negyvenes és még idősebb férfiak elveszik a huszonévesek elől a korban hozzájuk illő lányokat.
2021. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
37%

#1 Nem engem kérdeztél ugyan, de én semmi rosszat nem látok.


Megtennéd, hogy elmondod, mi ebben a rossz? Hátha sikerül felvilágosítanod engem, hogy aztán én is elítéljem az ilyesmit.

2021. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
84%

"Mert pénzes negyvenes és még idősebb férfiak elveszik a huszonévesek elől a korban hozzájuk illő lányokat."


ez igaz, de annak a nőnek APUCI kell. nem sugar daddy, hanem egy apuka, aki mindent elintéz, elviszi kocsival stb. Az olyan nő sem 100-as

2021. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
21%

"11/14 A kérdező kommentje:

9. Én 35 vagyok, de 25 alattival én sem járnék."


Én meg nem eszem tojást.

És???

2021. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
81%

#13 Ha csakugyan a pénz miatt választja a fiatal lány az idősebb pasit, akkor a huszonéves srácoknak semmi oka sírni, sőt, örülhetnek, hogy egy önfeláldozó tag (persze rendszeres farkalásért cserébe) elvitt előlük egy élettelen riherongyot, aki aztán így nem teszi tönkre az életüket.


Ha pedig szerelemből választja, azzal mi a gond? A fiatal srácok előtt is ott a lehetőség, hogy az érettebb nőkkel alakítsanak ki kapcsolatot (így elvéve őket a negyvenes-ötvenes korosztálybéli pasiktól).

2021. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
7%

"A fiatal srácok előtt is ott a lehetőség, hogy az érettebb nőkkel alakítsanak ki kapcsolatot"


nem minden srác keres anyukát. elvileg már van 1

2021. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
64%

17.-nek.


"A fiatal srácok előtt is ott a lehetőség, hogy az érettebb nőkkel alakítsanak ki kapcsolatot (így elvéve őket a negyvenes-ötvenes korosztálybéli pasiktól)."


A mai srácok töketlenek egy MILF-hez. Azoknak csak a netes ismerkedés, a túlárazott sportcipők, az olcsó pia, meg az Instacsajokra nyáladzás az élet.

2021. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
43%
19 ne általánosíts drága. Mi az, nem próbálkoznak nálad a fiatal husik?
2021. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!