Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélnem kellene vele erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnem kellene vele erről?

Figyelt kérdés

Visszautasított egy lány, de barátok maradtunk. Így utólag örülök neki, mert rájöttem, hogy nem vagyunk egymáshoz illők, és azóta elkezdtem udvarolni másnak. Viszont az utóbbi időben a viselkedése alapján úgy érzem, hogy már akarna többet is.

Hozzam fel ezt a témát? Esetleg csak említsem meg a másik lányt, ha már úgyis barátok vagyunk, akik megosztják a dolgaikat egymással? Vagy csak hagyjam folyni a dolgokat a saját medrében?


2021. ápr. 11. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha már tuti fixen, hogy nem akarsz vele kapcsolatot, akkor mondd meg neki, hogy mással randizgatsz. Jobb ezt tisztázni hamar. Az, hogy utána is a barátod akar még maradni...hát az nem biztos.
2021. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lol
2021. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*tudod
2021. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Emlitsd meg neki.
2021. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

"Visszautasított egy lány, de barátok maradtunk"


nem, NINCS barátság ellenkező nem közt. Visszautasít a csaj, de azért jó vagy szárazbarátnak, akivel lehet csacsogni, meg lötyögni. és most NEKED van bűntudatod, egy olyannal szemben, aki használ?

2021. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 azért nem minden ennyire fekete fehér. Nincs bűntudatom, csupán nem szeretném megbántani.
2021. ápr. 12. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

nem akarod megbántani, az egyelő lesz a bűntudattal, ha kitálalsz neki. Nem is vagytok együtt, de te már félsz a saját döntéseidtől (más párt választani), ez azért gáz szerintem.


Bocs, ha nyers vagyok, de ugráltat, manipulál és nem veszed észre.


"Viszont az utóbbi időben a viselkedése alapján úgy érzem, hogy már akarna többet is."


persze, mert látja, hogy NEM ő van a középpontodban, de elköteleződni nem akar. Udvartartásnak nevezik.

2021. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7: ez egy kicsit félrement, de ez nem a te hibád, mert természetesen csak ezt nagyon kevés infót tudod a körülményekről.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2021. ápr. 12. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

nem ment félre, csak te nem vagy képes befogadni a dolgokat, mert elvakít a "szerelem"


felőlem szenvedj

2021. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 szerintem olvasgasd még egy kicsit a kérdést, sokadjára lehet sikerül megérteni a szavak jelentését
2021. ápr. 13. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!