Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki 30, de rosszabbik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 30, de rosszabbik esetben 40 éves korában is szűz akkor az adott illetőn kívűl mást nem lehet hibáztatni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

" idős(35)"


HARMINCÖT ÉVES AZ MIÓTA IDŐS?🤣 Az idős az 55 éves (az se az is csak idősödő), ha 65 volna arra azt mondanám idős. Ettől még lehet dagadt egy 25 éves is meg kopaszodhat is, de basszus egy 35 éves ne legyen már idős.

üdv. egy 32 éves "tata"!

Megyek is beteszem a protkóm, hogy tudjak ebédelni...😂😂

2021. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van ha valaki valamilyen betegséggel születik mondjuk üvegcsontúság vagy aids.

Erre nem gondolsz ?

2021. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
28%

19 voltam, a 35 éves őszes pasinál úgy éreztem, hogy egy bácsival vagyok(nem a szex miatt, nem a kinézete miatt, hanem a bőre állaga, meg a tudat, hogy sokkal idősebb nálam) Jelenleg 29 vagyok, tudom, hogy nem vagyok fiatal és nem rágok be, ha mások is tisztában vannak ezzel, pedig feltűnően jól tartom magam, a 19 éveseknek már néni vagyok, az 50eseknek meg csitri. Az 55 évesek egymásnak sem bácsik meg nénik, de a 35alattiaknak azért rendesen idősnek számítanak, meg hát ők már úgy egészen azok korosztálytól függetlenül, közel vannak az életük végéhez.


Jó, ha az ember tisztában van a korral akkor is, ha nem látszik és nem érződik rajta, vagy ha szexin öregedik.


A kisfarok nem akadály! Mellesleg akivel én voltam, az frissen szakított 3,5 éves kapcsolatból, az exe nem mondta meg, de biztos vagyok benne, hogy a mérete miatt.

2021. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

23! Hát hallod nézem a bőröm állagát, de rohadtul nem vagyok tele narancsbőrrel meg petyhüdt "bácsibőrrel" se nem vagyok ráncos mindenütt. Lehet, hogy te lelkileg érezted ezt zavarónak inkább. 29 évesen még fiatal vagy, ami azt illeti a fiatalkor 30-ig tart, én is még fiatal felnőtt vagyok a 32-vel.


üdv. 21. "bácsika"

2021. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
idős 35? Aztaku.va
2021. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

19 voltam, a 35 éves őszes pasinál úgy éreztem, hogy egy bácsival vagyo


Elég durva na. Én 34 évesen voltam egy csajjal, aki 21 éves volt. Azt mondja olyan jót még soha nem szexelt, mint velem. 20 éves testvére 36 éves pasival járt már 3 éve. A legjobb korosztéály férfiből a 30-43 közötti.

2021. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26! Rengeteg kapcsolat van 10-15 éves korkülönbséggel.
2021. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!