Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri várnom, vagy túl naiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várnom, vagy túl naiv vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete megismerkedtem a neten egy lánnyal, azóta átmentünk facebookra, már egy hete beszélgetünk. Nagyon szimpatikus, úgy látom, hogy ő is érdeklődik, folyamatosan kérdez. Viszont találkozni (miatta) még nem fogunk, ami akár 1 hónapig is elhúzódhat. Az okokat nem szeretném most leírni, de azt mondta, hogy reméli tudok várni. Alapesetben nem várnék egy ismeretlenre egy hónapot, de az a baj, hogy a képek alapján az én szememben a leggyönyörűbb lány akit eddig láttam (még mielőtt valaki félreértené nem a tipikus instacsaj, akibe mindenki "beleszeret" egyből; hétköznapi lány, pusztán nagyon az esetem), hasonló az értékrendünk, normális, intelligens. Szerintetek megéri várni rá, vagy túl naiv és balek vagyok, akit csak hülyít?
2021. ápr. 11. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

Én máshol látom a problémát. Szóval a kérdésre válaszolva, miért is ne várnál ?


Viszont a kérdés ott kezdődik, hogy mi lesz egy hónap múlva. Addigra a csaj lehet már teljesen közömbös lesz irántad, nem lenne egyedi eset. Könnyen lehet, hogy van más udvarló is a képben, nem tudhatod.


Naív talán annyiból vagy, hogy te már most nagyon sokat látsz ebbe az egészbe. Arra gondolok, hogy amikor találkoztok élőben az ég és föld tud lenni a "képekhez" képest és most nem a külsőre gondolok feltétlenül. Létezik az a bizonyos kémia, ami ha nincs meg bármelyik oldalról, akkor sajnos ott véget ér a történet.


Szóval szerintem ne éld bele magadat túlságosan semmibe mert csak magadnak ártasz vele. Mondom ezt úgy, hogy ismerkedem kb 5 évet interneten és tapasztalatból beszélek. Nekem is volt pontosan ugyan ilyen storyim amit leírtál, aztán élőben a csaj rájött, hogy nem vagyok mégse az esete amit persze csak a randi után két hét eltűnés után egy smsből tudtam meg. Remélem neked több szerencséd lesz.

2021. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Én azért ismerkednék másokkal is a helyedben, aztán ha eltelik 1 hónap és nincs más, vagy nincs komolyodó dolog, lehet talizni. De ne feledd, semelyikőtök sem tartozik a másiknak semmivel, még randizáskor sem, nemhogy így, szóval nem kell itt hűséget fogadni, meg várakozni. 31f
2021. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Én 2 napot nem bírok ki kúrás nélkül, te meg 1,5 hónapot várnál egy csajra akiről semmit sem tudsz csak ahogyan előadta magát:D

Messziről jött ember... hahaha

2021. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mik azok a körülmények?

Mi például most voltunk karanténban mert a családon végigment a covid, ilyen helyzetben pl teljesen érthető az hogy nem tud találkozni.

2021. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A hosszú idejű irkálas nem tesz jót.
2021. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A neten ismerted meg. Tényleg naiv vagy, ha azt gondolod, hogy nem írogat mással?


Szerinted miért szervez le személyes találkozót a legtöbb rutinos ember a lehető leghamarabb?


"A" válasz: Tele van a világ sorozatgyilkosokkal, embercsempészekkel, mutogatós bácsikkal és interneten megismert lányokra vadásznak.


"B" válasz: Mert rájöttek, hogy minél tovább váratja őket a nő, annál kevésbé stimmel valami. És minél hihetőbb hazugsággal áll elő, ami miatt nem találkozhatnak, annál tovább képes ezt elhúzni, így a férfi ebből a szituációból kizárólag rosszul jöhet ki.


Mert ha ő is ismerkedik mással, akkor a nő csak arra vár, hogy ezt indokként felhasználhassa ellene, önmagáról így hárítva a felelősséget, hogy ő akart volna találkozni, csak a szemétnek nem volt türelme várni.


Ha pedig vár, akkor azon kapja magát, hogy már a nyolcadik, tizedik ilyen nő hülyíti és elrepült több év az életéből.

2021. ápr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!