Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek megéri várnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várnom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Tudom, hogy még fiatal, de 3 éve élek együtt a barátommal, ő 26. Ha szóba kerül a házasság, akkor mindig azt mondja, hogy ráér még. Én úgy érzem nincs mire várnom. Ha tudnám, hogy egy vagy két éven belül eljegyez, az rendben lenne, de nem akarok még ki tudja hány évet várni vele, ha lehet úgy se vesz el. Amúgy nagyon szeret, azt érzem is, de nekem szükségem lenne erre a gesztusra ennyi év után.

2018. máj. 27. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Miert ilyen qva fontos h most egy gyuru van az ujjadon v sem, meg papir osszekot? Mondom ugy, h en jegyben jarok, es nyaron eskuszom...de oszinten, a kapcsolat minosege nem ezen mulik, ez csak egy kis hobort, amire nekunk van idonk,kedvunk es penzunk.

De nen ettol tudom h mi orokke egyutt leszunk, meg nem a baratnok elott villogasert van gyemantgyuru...Neked ez lenne??

2018. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondom, hogy örülj, hogy ilyen fiatalon együtt vagytok, és szeretitek egymást. Majd ha úgy gondolja, akkor adni fog egy gyűrűt!
2018. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Érdemes lett volna az elején beszélni erről, h ki mennyire tartja ezt fontosnak. Lehet a párod egyáltalán nem és lehetséges, h ebből kifolyólag soha nem fogsz kapni gyűrűt. Akkor mit teszel, ha neked ez mégis fontos?

Sajnos a nőkkel ilyen esetben az a baj /és ezt nőként mondom/, h "nem hajlandóak" kommunikálni, azt hiszik, h minden úgy történik mint a filmekben, aztán meg vannak sértődve, h a pasi X év után még nem állt elő egy gyűrűvel, h "h h nem jutott már eszébe" és elvárják belül, h olvasson a gondulatukban... Ez nagyon nem így működik.

Ha ennyire fontos neked a gyűrű és ebben méred az éveket, ("nekem szükségesem lenne erre a gesztusra ennyi év után)akkor állj elé a párodnak és mondd neki, h ennyi időt adok, h történjen valami fordulat a kapcsolatunkban. Ha nem, akkor szia. Persze, ez abszolút nem normális dolog, de ha te ennyire be vagy rá görcsölve, akkor így tudnám elképzelni.

A következő, h nekem egyik ismerősömék 8 év után házasodtak össze úgy, h eljegyezve sem volt a lány, csak kitalálták, h házasodjanak össze és 3 hónap múlva meg is tartottak egy bomba lakodalmat.

2018. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

21 éves vagy, hová rohansz?


Komolyan, nekem eszem ágában nem lenne eljegyezni meg elvenni egy 20-21 éves csajt.

Ráér, az első barátnőmmel 17-24 éves koromig voltam együtt, még jó, hogy nem vettem el három év után, mert hamarosan válhattunk volna.


Ha szereted, nem tökmindegy, mikor kér meg? Vagy ha megkér, akkor honnan tudod, hogy feleségül vesz x időn belül, és nem leszel gyűrűs menyasszony 5-6 évig is akár?


Hagyd békén ezzel, 26 évesen lehet ő sem kész még rá, hiába szeret.


34ffi - még nem nős, két éves kapcsolatban.

2018. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Miért akarsz férjhez menni?A barátnőm is mindenáron férjhez akar menni csak elrontja majd az életét,és a válláskor van bíróság békéltető bíróság az is pénzbe kerül elválni.
2018. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Első sorban azt tanácsolom ülj le vele ezt megbeszélni, ha nem lehet (csak simán beszélgetni vele, nem kierőltetni) akmor a kommunikáció se igazán működik és azt hajtogatni magadnak vígasztalásként hogy szeret azt kidobhatod a kukába.


Másod sorban azt tudnod kell, hogy az eljegyzésnek semmi értelme nincs úgy ha 1-2 éven belül nem házasodtok össze. Maga a házasodás (elmenni a hivatalba két tanúval) valóban nem kerül pénzbe, viszont 21 évesen van saját kereseted? Össze tudtok köktözni egy lakásba esküvő után? Tudnátok közösen fizetni a mindennapi költségeket? Ezeken el kell gondolkodni.


Csak azért ne akarj gyűrűt az ujjadra, hogy másnak mutogasd és gyakorlatilag "mindegy kitől van", a lényeg hogy legyen ...

Kommunikáció(!) 😊

2018. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egy szinten érzelmileg. Te màshogy éled meg a kapcsolatot, kész vagy elköteleződni, neki viszont làthatóan elég egy épp aktuàlis baràtnő.

Èn személy szerint nem vàrnék. Ha valaki nem akar komolyabbat 1-2 év utàn, az többnyire később is csak kifogàsokat keres az elköteleződésre. Amúgy könnyen lehet, hogy hàzassàgellenes, csak nem mondja meg. Meddig akarsz vàrakozni ? Míg az urasàg kegyet nem gyakorol? 40 éves korodik? Ès ha akkor sem érzi úgy? Ha a pasid maradna , nem a férjed, véglegesen, akkor vele maradnàl? Ha igen, akkor olyan mindegy, hogy 3 vagy 10-év utàn kér meg, vagy soha...te azzal is megelégszel.

Èn a magam részéről otthagynàm, mert úgy érezném, hogy nem vesz komolyan. Nem lennék senki csaja évekig, ha semmi jövője szàmomra a kapcsolatnak. De ez én vagyok.


Gondold àt fontos- e neked hogy hâzassâgban élj vagy rendben van ha csak együtt éldegéltek egy életen àt hivatalos, törvényes keretek nélkül. Ha megvan a vàlasz akkor beszélj vele.

2018. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért ennyire fontos a gyűrű? Miért akarsz ráakaszkodni? Fiatal vagy, biztos vége lesz hamarosan.
2018. jún. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!