Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri várnom, vagy túl naiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várnom, vagy túl naiv vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete megismerkedtem a neten egy lánnyal, azóta átmentünk facebookra, már egy hete beszélgetünk. Nagyon szimpatikus, úgy látom, hogy ő is érdeklődik, folyamatosan kérdez. Viszont találkozni (miatta) még nem fogunk, ami akár 1 hónapig is elhúzódhat. Az okokat nem szeretném most leírni, de azt mondta, hogy reméli tudok várni. Alapesetben nem várnék egy ismeretlenre egy hónapot, de az a baj, hogy a képek alapján az én szememben a leggyönyörűbb lány akit eddig láttam (még mielőtt valaki félreértené nem a tipikus instacsaj, akibe mindenki "beleszeret" egyből; hétköznapi lány, pusztán nagyon az esetem), hasonló az értékrendünk, normális, intelligens. Szerintetek megéri várni rá, vagy túl naiv és balek vagyok, akit csak hülyít?
2021. ápr. 11. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből ezt nem lehet eldönteni, hogy csak hülyíteni akar a csaj vagy tényleg van valami, ami miatt várni kell a személyes találkozóval:)
2021. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki az időt, aztán kiderül. Ha aztán is halogat, akkor kuka.
2021. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnek igaza van, csak annyit még, hogy azért közben is nézelődhetsz, nem tiltja semmi.
2021. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
1 hónap nem sok, annyit beleraknék ha ennyire érdekelne és őszintének találnám. Viszont igyekezz mélyíteni a kapcsolatot tehát legyen hangüzenet, videochat, telefonhívás, ne ragadjatok le a chatelésnél
2021. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Külföldön tartozkodik? Mert, ha nem, akkor gyenge kamu, hogy nem TUD találkozni. Nem akar, az más. Nem igaz, hogy 1 hónapot kell várni arra, hogy legyen szabad 2-3 órája.

Ne várjál! Csináld azt, mint mindenki más az online társkeresésben: folytassad vele a beszélgetést, de közben 1-2 másik lánnyal is ismerkedj. Hidd el, ő is ezt csinálja. Nincs ebben semmi rossz, mert amíg nem találkoztatok legalább egyszer, a legjobb esetben is csak haverkodásnak lehet ezt nevezni.

2021. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%

Ha egy csaj sokat halogat akkor nem érdekled. Én már annyiszor belefutottam ebbe, mindig találnak mindenre kifogást. Olyan, nincs hogy valakinek heteken át nincs rád 2-3órája.

Vagy visszakacsintgat az exe, vagy van jobb pasi a hálójában vagy egyszerűen életunt és nem tudja komolyan venni az ismerkedést, csak úszik az árral, kicsit sem tesz érte, hogy legyen kapcsolata, mert az a lányoknál úgyis mindig csak "jön magától".

Én azt tanácsolom ismerkedj addig másokkal is, amíg randizgatás időszak van, ez nem megcsalás.

2021. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bizonyos körülmények miatt nem tudunk találkozni. Ezt nem részletezném, mert felismerhető lenne.
2021. ápr. 11. 15:46
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Ilyesmi előfordulhat.


Én várnék egy, olyan emberre aki tényleg NAGYON érdekel.


1 hónap hamar elmegy ha közben az embernek van élete, van dolga, egyetem, munka, család, barátok, hobbi. Kinek mi.


Majd meglátod mi lesz

2021. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Hú egy hónapot várni kell micsoda tragédia.
2021. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te magad tudod, mik azok a körülmények, de nekünk nem mondhatod el (jogosan) akkor miért minket kérdezel? Amúgy meg miért ne várnál, hova sietsz? Azt mondod, nagyon azt eseted, nem éri meg várni?
2021. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!