Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31N és 52F ma már megszokott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31N és 52F ma már megszokott, divatos dolog vagy baj az ekkora korkülönbség ?

Figyelt kérdés
A véleményeket előre is köszönöm.
2021. ápr. 11. 09:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ezzel semmi baj, irigyellek 52 F.
2021. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
46%
Lol kanos papa
2021. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
65%
A férfit irigylem, aki 52F (45 F)
2021. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
27%

Nekem nem menne. Apám nagyon sportos 54 éves és jól tartja magát (korosztályomba leéltebb egynémelyik), de akkor is az apám.


32 N

2021. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 MolotovPunk ***** válasza:
33%
Nos.Igazából ez a te privát dolgod,de ez a korkülönbség szerintem már túl sok.Ez még fordított helyzetben is túl sok lenne.Egyik ismerősömnek az öccse járt régebben egy 18 évvel idősebb nővel.A nő 43 éves volt és kifejezetten csinos,de azért látszódott a korkülönbség köztük.Kb 5 évig voltak együtt,aztán viharos szakítás lett a vége,mint kiderült a pasinak egy idő után fiatalabb nő kellett inkább,így megcsalta a nőt és végül lelécelt.A nőről azóta annyi infót hallottam,hogy azóta (állítólag) egy hasonló korú férfit talált magának.
2021. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
55%
Barátnőmék is kb ilyen korkülönbséggel vannak együtt már több, mint 10 éve...
2021. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 MolotovPunk ***** válasza:
48%
Annyit még hozzáfűznék a témához,hogy ekkora korkülönbséggel nagyon ritka az,ha együtt marad két ember.Előbb utóbb az egyik talál jobbat, szebbet,fiatalabbat.
2021. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek így jó , akkor nincsen semmi baj ezzel .
2021. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
46%
Egy öregfiú előbb elfárad minden téren...
2021. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én elmondom mi (lesz) a gond.

Nem most gond ez, nekem is volt 26 évvel idősebb pasim, ahogy te is írtad, szintén kb 10 éve letagadhatott, és nem szerintem, mindenki szerint aki ismeri.

Soha senki mással nem éreztem olyan jól magam (és mielőtt bárki apakomplexussal vádolna, se előtte, se utána nem voltak ennyivel idősebb pasijaim), igazi Nőne kéreztem magam vele, mert a korombeli pasik kb 95%-a komolytalan, önző és felszínes. Bő két év alatt soha egy percig nem éreztem a korkülönbséget, semmilyen téren.

De. Azért ha hosszú távra gondolkodsz, valóban ott van az a szempont, hogy 15 év múlva, amikor te egy dögös érett nő leszel még, és lesz egy középiskolás körüli gyereked, ő már kb nyugdíjas lesz, és mindenki azt hiszi majd, hogy a gyerek nagyapja. És akkor már azért nem lesz ennyire fiatalos.

Szóval egy kapcsolatban lehet tökéletes pár, de nem hiszem, hogy egy élethosszig tartó pl házasságban ez ennyire hosszú távon jó perspektíva...

Én lehet, hogy ennek ellenére bekockáztattam volna, de végül másképp alakult.

2021. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!