Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31N és 52F ma már megszokott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31N és 52F ma már megszokott, divatos dolog vagy baj az ekkora korkülönbség ?

Figyelt kérdés
A véleményeket előre is köszönöm.
2021. ápr. 11. 09:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha divatos akkor belevágsz? Mindig csak az számít a két fél hogyan tudja megoldani, áthidalni a korkülönbséget, an akiknek sikerül mások ugyanúgy szétválnak mintha egy napon születtek volna.
2021. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Divatos. 🤦‍♀️
2021. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Jo lehet a divatos erős volt, de úgymond megszokott, elterjedt akkor.
2021. ápr. 11. 09:51
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
20 eve is az volt
2021. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
4 A jelenlegi helyzet érint, nem az, hogy mi volt 20 éve.
2021. ápr. 11. 10:23
 6/40 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudnám elképzelni, hogy 50 éves nőként majd egy 71 éves férfi legyen a párom.


De nyilván te tudod, hogy hosszabb távra tervezel-e vele, illetve hogy milyen mélyek az érzéseid iránta, és ha van kellő önismereted, te tudod megítélni, hogy mindazt a hátrányt, amivel ez a korkülönbség jár, vajon el tudod-e fogadni a későbbiekben, vagy túl nagy kompromisszumnak fogod megélni.

2021. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
66%

divatos??! hol lenne divatos?

en is 31 eves no vagyok, nekem az 52 mar tul sok lenne. mentalitasban is, meg kulsore se sok jo pasi van mar 50 felett. en a 45-re mondanam, hogy max meg beleferhet. szerintem 20 ev mar tul nagy korkulonbseg, gondolj bele, mire te 50 leszel, addigra o 70, az mar egy papika.


de ha neked ez kell, hajra.

2021. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Akik azt írták :milyen hátránya lehetne szerintetek? Külsőre teljesen rendben sok 40es elbújhat mellette.
2021. ápr. 11. 10:37
 9/40 anonim ***** válasza:
48%

38 éves férfi vagyok...

Kedves kérdező te milyen 40 férfiakra gondolsz akik elbújhatnak mellette?

Ha fogatlan alkoholista palikat értesz ez alatt akkor azt elhiszem. De a legnagyobb tisztelettel jegyzem meg egy 20 éves korkülömbség ennyi évesen már valóban sok... Egy ideig elő adhatja a férfi mennyire fitt és azon dolgok érdeklik mint téged de hová mennél vele ahol nem az apádnak néznék?

Ha csak szexualitásra korlátozódik a kapcsoltotok azt hiszem ismét találsz potensebb férfit...

2021. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
9 Nem ismerkedem alkoholistákkal így nyilván nem ők a viszonyítási alap. Megismerkedésünkkor nem is tudtam mennyi idős, én tényleg max 40 nek néztem.Már sok helyen jártunk együtt de még sosem nézték az apámnak.
2021. ápr. 11. 11:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!