Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy telt nőnek, aki 165 cm és 88 kg?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 23:43
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
69%
#36 én legalább tudok érvelni, veled ellentétben.
2021. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

39.


Csóró nőkkel mivan? :D

2021. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
Nők adnátok esélyt egy 165 centis 88kilós férfinak?
2021. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
23%

"az (itteni) incelek pont azt hangoztatják állandóan, hogy a számukra lehető legtaszítóbb nőknek is rendszeresen csapják a szelet, csak legyen már valami, ÉS MÉG TŐLÜK IS elutasítást kapnak"

Ezt senki sem állítja, csak túl sok liberálmédiát fogyasztotok és nagyon belejöttetek az ember szavának kiforgatásába. Az incelek azt állítják, hogy... Na várj, elmagyarázom. Mindenkinél van egy halmaz, amiben vannak olyan emberek, akik külsőre tetszenek neki. Hogy ez a lajstrom most konkrét szűrők alapján jön létre, vagy "hmm, ő nem tudom, miért, de tetszik" alapon és teljesen különböző kinézetek vannak rajta, az teljesen mindegy. Viszont azt talán a szavaim-szavaink kiforgatása nélkül is meg lehet érteni, hogy ebből a halmazból is fel lehet állítani egy mércét, amiben az adott személynek szexuálisan vonzó nők-férfiak is kapnak egy külön besorolást az alapján, hogy mennyire vonzók számára szexuálisan. Na, EBBŐL a merítésből szokta a legtöbb személy (férfi, nő, incel, nem incel - egyre megy) kiállítani a "legalját", ami természetesen nem a de facto ellenkező nemű választék legalja (így ezt a nem túl jól csengő szót is csak azért alkalmaztam, mert nem találtam jobbat), hanem azoké, akikkel el tudna képzelni bármiféle kontaktust. Magyarán: semelyik incel nem azt mondja, hogy a fogatlan, extrém elhízott, segélyen élő, háromgyerekes abaúji cigányasszonynak sem kell, hanem hogy a neki tetsző réteg szubjektív módon kiválasztott "belépő szintjének"* sem.


*Ezt nem tudom, hogy fogalmazzam anélkül, hogy ne legyen belőle hisztériázás meg a nők ojbektivizálása - mindeközben persze az incelek külön állatfajként kezelése és megdöbbentő jelzőkkel illetése az teljesen rendben van, sőt támogatott.


"ezek az emberek kapásból rávágják egy nőre, akiről csak annyit tudnak, hogy túlsúlyos, hogy nekik márpedig nem lenne elég jó?"

Sóhaj... Most kezdjem azt a dedós játékot, hogy igazából pont a nők szokása látatlanban lelúzerezni és kapásból nem férfiszámba venni azt a srácok, aki túlsúlyos (még ha csak nem is annyira, mint a kérdező, akin bő 20 kiló felesleg van), vagy keveset keres?

2021. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
11%

@41

Fogalomzavarban élsz. A gyűlölködés és egy társadalmi réteg emberiség alattiként kezelése NEM érvelés, mint ahogy a szavak kiforgatása sem. Pont az ellentéte.

2021. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

24.


Az a bajuk, hogy ők is kövérek. :)

2021. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
64%
#43 nem, mert alacsony. Nem a súlyával lenne gond ;)
2021. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

47.


Sokra megy vele. :D Magasságon nem lehet változtatni.

2021. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
85%

#44

Tehát lényegében válogattok pontosan úgy, mint mindenki más. Akkor mégis mi különböztet meg titeket tőlünk, egyszerű földi halandóktól? Honnan jön az az alapvetés, hogy "nő nem lehet incel, mert valakinek úgyis kelleni fog mindig, max. lejjebb kell adnia az elvárásaiból"? Ugyanez igaz rátok is.

Attól, hogy te úgy látod, hogy akikkel hajlandó lennél kezdeni, azok nem instamodellek, hanem átlagos vagy kicsivel az alatti megjelenésű lányok, még rohadtul nem biztos, hogy mindenki más is ugyanazt az osztályzatot adná a kiszemeltjeidnek, mint te. Számos topikot nyitottak már itt, gyk-n is, ahová "átlagos nő" címszó alatt ún. no makeup sminket viselő, SZERINTEM (és többek szerint) kifejezetten előnyös arcberendezésű lányokról linkeltek képet a kedves férfi hozzászólók. Pont úgy, ahogy ti nem gondoljátok túlságosan elszálltnak a saját igényeiteket, az általatok kritizált nők sem az övéiket. És nincs a birtokotokban egyetlen, egyetemes igazság, amely alapján eldönthetnétek, hogy ti jó szemmel és reálisan látjátok a férfiak és nők külsejét, mások meg vakon vannak.

(Egyébként nem hinném, hogy az emberek külön agyalnak azon, hogy na akkor most kinek milyen besorolást adnak a számukra tetszetős potenciális partnerek kategóriáján belül, ez csak a ti rögeszmétek. Vagy bejön valaki, vagy nem, egyszerű. És nem szívesen beszélek T/2-ben, pont azért, mert lehet, hogy te teljesen mást állítasz adott kérdésben, mint a többi csávó, aki incelként azonosítja magát, ennek pedig az a vége, hogy a szavaitok kiforgatásával vádolsz, noha szó szerint idéztem, csak éppen nem tőled, hanem mástól. De nem tudok mit csinálni, ha önként és dalolva hivatkozol az incelekre úgy, mint egy különálló társadalmi rétegre, amelynek minden tagjával azonosulsz és közösséget vállalsz. Ez a következménye.)


"Most kezdjem azt a dedós játékot, hogy [...]"

Ne kezdjél semmit. Ne tereld a témát. Ne mutogass ujjal másokra. Arról beszélünk jelenleg, hogy az incelek miképpen viszonyulnak a kövér nőkhöz. Kiírhatsz külön kérdést arról, hogy a gonosz nők mindenkit lelúzereznek, és ott majd jól ki lehet tárgyalni őket is.

2021. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
64%

48

Ez így van, de valaki meg a súlyán sem akar, hiába tudna. Én nagyon sajnálom, mindenkinek más tetszik. Nekem pl pont, hogy vékony és/vagy alacsony pasik szóba sem jöhetnek.

Egy férfi legyen már nagyobb darab minden tekintetben, mint én. Sajnálom.

2021. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!