Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy telt nőnek, aki 165 cm és 88 kg?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 23:43
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
18%

Tény, hogy a kérdezőn van felesleg. Csak ne essünk már át a ló túloldalára, ez egyáltalán nem az extrém kövér kategória.

Én volt, hogy elég sok pluszt magamra szedtem, 90 kiló felett voltam (már leadtam), és akkor sem tartottam magamat extrém kövérnek. Nagy volt a hasam, de ennyi. Ugyanúgy elhordtam az L-es ruhákat, mint most is, mivel magas is vagyok. Csak akkor jobban feszültek, ennyi. Az az extrém elhízott, aki már plus size üzletbe kényszerül.

Ennyi a személyes véleményem azok számára, akik szerint a kérdező extrém dagadt. Francokat.

2021. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseket sokkal inkább úgy kellene feltenni, "hogy itt egy kép, adnátok esélyt hasonló alkatú nőnek"? Két azonos súlyú nő között ég és föld tud lenni a különbség, szóval ez így értelmetlen.

Ott vannak a például a sportolók. Bőven találni 170 centi körüli 70-75 kilós lányokat, akiket szerintem elég sok férfi vonzónak tartana +10 kiló felesleggel is.

2021. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
11%

@8 & @14

Már miért kellene az inceleknek olyan nőknél próbálkozniuk, akik nem tetszenek nekik és akikhez nem tudnának vonzódni se? Azzal milyen probléma oldódna meg? Haaaattalmas meglepetést fog okozni, amit mondok, szóval úgy olvassátok: tudtátok, hogy az incelek is ugyanolyan emberek, ugyanolyan gondolatokkal és elképzelésekkel, mint bárki más?! :O :O :O Incelek közt is vannak, akiknek tetszenek a molett nők, meg vannak, akiknek nem.


De amúgy én vagyok hülye, hogy a nyílt provokációra válaszolok, csak érthetetlen, hogy a ti válaszaitok vannak szinte tökéletesre pontozva. Ennyi férfigyűlölő lenne tényleg ezen a fórumon?

2021. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
33%
165 centivel és 64 kilóval én voltam telt, de már dolgozom rajta, most 59-nél tartok, és még így is van rajtam kis felesleg. Te majdnem 90 kilósan már durván túlsúlyos vagy. De sohasem késő elkezdeni változtatni.
2021. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
75%

#33 azért mert ők szokták a legnagyobb mellenyel hangoztatni hogy a nők milyen felszinesek hogy csak az alfa férfiak, a ryan goshlingok meg a gazdagok kellenek nekik. Hát akkor hogy gondolják hogy nekik bombanő jár?


Plusz mindenhol azt olvassa az ember az oldalon hogy milyenek a nők mert a kövérnek is a legjobb pasi kell.

Hát akkor ugye az incelnek aki egy rakás szerencsétlenség ugye jónak kellene lennie a kövér nőnek is, nem?!

2021. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
11%

@35

Gratulálok! Megnyerted a "Legyen Ön is egysejtű!" fődíját a pompás érveléseddel és a nyílt utálkozásoddal. Nyereményed egy lepontozás, amit átvehetsz bármikor.

2021. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
63%
Erősen elhízott, egészségügyi kategória vagy. Tudom hogy szeretitek magatokat teltnek mondani, de te nem telt vagy, hanem brutál kövér. Telt nővel kezdenék, de ilyen kövérrel nem, annyi kiló vagy mint én férfiként😄
2021. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
79%
persze, nekem a telt jön be
2021. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
70%

#33 36


Oké, csak akkor ne mondjuk már azokra a Nőkre, hogy felszínes, akiknek nem jön be a csóró pasi..

Nem vagyok ferfigyulolo! Sőt, férjnél vagyok.

2021. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

"Már miért kellene az inceleknek olyan nőknél próbálkozniuk, akik nem tetszenek nekik és akikhez nem tudnának vonzódni se?"

Senkinek nem kell olyan nőknél próbálkoznia, de az (itteni) incelek pont azt hangoztatják állandóan, hogy a számukra lehető legtaszítóbb nőknek is rendszeresen csapják a szelet, csak legyen már valami, ÉS MÉG TŐLÜK IS elutasítást kapnak. Pont ezért incelek, senkinél nincsen semmiféle esélyük, legalábbis elmondásuk alapján. Na most ennek a tudatában nem érzékelsz némi ellentmondást abban a viselkedésben, hogy ezek az emberek kapásból rávágják egy nőre, akiről csak annyit tudnak, hogy túlsúlyos, hogy nekik márpedig nem lenne elég jó?

2021. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!