Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy telt nőnek, aki 165 cm és 88 kg?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 23:43
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanmár, sok pasi olyan, mint a telexart búvárruha aztán úgyis válogatnak.
2021. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

18. Te normális vagy? A kérdező őszinte véleményekre kíváncsi, nem? Szerinted ezért jön valaki ide erre az oldalra kérdezni, hogy mindenki elmondja neki, hogy semmi nem az ő hibája, mindenről más tehet, ő pedig úgy gyönyörű és tökéletes, ahogy van?


Nem. Azért jönnek ide az emberek, hogy itt esetleg idegenektől olyan őszinte válaszokat kapjanak, amiket lehet még a való életben a barátaik sem mondanak el neked. ("Figyelj Zsófi, nagyon túlsúlyos vagy. Le kellene fogyj 20 kilót legalább.") Mert erről a való életben sokszor kínos beszélni és a hozzá közel állók nem akarják megbántani, vagy nem akarják hogy haragudjon rájuk, mert ők elmondták az igazságot. Azt meg nem is értem mi válaszolók hogy jövünk ide. A kérdező minket kérdezett, a véleményünkre volt kíváncsi, nem arra, hogy mi hogy nézünk ki.


20. Igen, ez a 150-200 cm közötti felnőtt embereknél (az emberek 99%-a), férfiaknál és nőknél is egy jó ökölszabály, hogy ha több vagy kg-ban, mint ahány cm vagy, mínusz száz, akkor valószínűleg van rajtad túlsúly. Aki 160 centisen több 60 kg-nál, aki 190 centisen több 90 kg-nál, stb. Vagy pl a férfiakon biológiai okokból több az izom, mint a női testen általában, ezért a nőknél ez a helyzet sokkal gyakrabban fent áll.

Persze ez csak egy ökölszabály, amit könyörgöm érts meg hogy mit jelent. És nyilván az átlagemberekre vonatkozik, nem a testépítő világbajnokra, aki 170 centihez 120 kiló, de az színizom.

2021. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
27%
Dagadt nőknek coki van.
2021. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

18.-21.


Nektek mi a fene bajotok van? Egy kövér nőnek nem lehet őszintén megmondani, hogy kövér, pláne ha ő tényleg azért jött ide kérdezni, mert a férfiak véleményére kíváncsi?


Miért viselkedtek így?

2021. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
16%

18 vagyok


Mert már unalmas ez a sok okos megmondó ember. Szerintem mindenki sepregessen a saját háza táján. Nem kell mindig azzal foglalkozni, ki hogy néz ki. Az a baj h mindenkinek elvárásai vannak. A válaszok alapján nagyon lenézik a kövér nőket, de igazából soha semmi sem jó. Az sem ha valaki nagyon vékony. Ha valaki úgy érzi jól magát, ahogy van, akkor miért kéne beszólni neki? Szerintem szebb lenne a világ ha mindenki saját magával lenne elfoglalva és nem azzal, hogy na vajon xy-al mi a probléma. Emberek, foglalkozzatok már saját magatokkal, ne mindig másnak akarjátok megmondani a frankót. Én nem rég regisztráltam, de borzalmas milyen emberek vannak itt. Azt látom h a többségnek nincs élete és idejön fröcsögni. Tudom h valahol le kell vezetni a frusztrációt. Én is kiirtam egy kérdést és amilyen ocsmány válaszokat kaptam . Borzasztó . Nem is véletlen vagyok antiszociális, nem szeretek emberekkel lenni. Pont ezért . Nézzen mindenki mélyen magába utána kritizáljon mást .

2021. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj, hogy hiába ír ki kép nélkül ilyeneket a kérdező. Itt sokaknak nagy a szája, pláne ismeretlenül. Gyakorlatban meg igen nagy százalék igenis ad esélyt túlsúlyos nőknek is, pláne ha szép az arca, fasza kisugárzása és vonzó személyisége van.

Azokról nem is beszélek, hogy nem az volt a kérdés, hogy fogyjon-e le és ha igen, mennyit. Csak szimplán az, hogy adnának-e esélyt. Nem életvezetési tanácsokat kért, hanem szimpla igent, vagy nemet. Itt meg sokakból ömlik a rosszindulat, amúgy meg a kezüket összetennék akármilyen nőért is.

2021. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
76%

26:


Persze, én sem vagyok vékony mégis kapom a sok hülye kiéhezett férfi ajánlatát a való életben. Hagyjuk már. Némelyik férfi aki itt írogat 10-ből 4-es maximum. Volt már rá példa h többel is képet cseréltem és le voltam döbbenve , hogy egy helyes pasi sincs itt. Nagyon gyatra a választék. Persze nem is szeretnék ismerkedni, ez már régen volt.

2021. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
16%
De ha a kérdező 88 kilósan nagyon kövér állításotok szerint, akkor egy 140 kilós emberre milyen jelzőt használtok? És rengeteg már hazánkban az ilyen extrém kövér ember. Akkor miért kell csesztetni a kérdezőt, aki szerintem simán beleesik a magyar átlagba?
2021. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
75%

#27


Na hát ennyi, akkor nincs is miről beszélni.

Nektek is ugyanúgy számít a külső, amelyik pasi nem helyes, megy is a levesbe.


Meg most őszintén, egy ilyen kérdésre milyen válaszokat vársz?

Ezekkel paraméterekkel (ha 20-onéves) a korosztálya legkövérebb 1-2%-ában van.

2021. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
79%

#29


Persze számít a külső de én szeretem ha egy pasi husisabb inkább mint, hogy izmos. Viszont interneten nem szeretek ismerkedni, itt vagy meg fog valaki vagy nem, de ha élőben esetleg megismerek valakit és jóban leszünk (nem feltétlen ismerkedés céljából) , aztán rájövök hogy milyen jó tulajdonságai vannak, de mégsem egy adonisz akkor részemről rendben van. Én csak élőben tudok kötődni máshoz. Volt olyan párom, aki nem volt egyáltalán jó pasi, de megismertem, megszerettem és számomra a leghelyesebb volt. Ennyi.

2021. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!