Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40+ os pasik, mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ os pasik, mit gondoltok, egy 39 éves relatíve dögös nőnek mennyi esélye van a szerelemre és egyben családalapításra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 18:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelott azert jobb is hogy nemnlett gyerrk most egyedul nevelné..
2021. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem...
2021. ápr. 11. 09:27
 33/37 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos a klimax nem 39 évesen jön (pedig rohadtul várom), hanem 50-55-60 évesen.
2021. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
35%

39 évesen még kész vagy a család alapításra.De 40+-os pasik már vagy elvált apukák vagy nem akarnak/nem tudnak gyermeket nemzeni.

Miért is akarna egy felnőtt gyerekes apa (korú) vagy lassan nagypapa korú ember apává válni?

Pénzetek a nagy karrier építések alatt biztos lett,de türelmetek és rugalmasságotok rég elszállt ami egy kisbabához kell.Van amelyik egy-két éves koráig éjszakánként akár 3x is felkel.Fel kell hozzá kelni értelem szerűen,etetni,foglalkozni vele,altatgatni hogy vissza aludjon..

Olvasd már a fejére egy 40-es apának,hogy miért nem csinálja legalább egyszer ő.Nem fog tetszeni a válasza.


A másik..

Mire meglenne 20 éves a gyermek te 60 körüli lennél.

60 év körül (bocsi,hogy így mondom,de..) már az ember ott tart,hogy bármikor jöhet egy krónikus betegség,egy haláleset.

Egy 20 éves fiatal felnőttnek még korai elveszteni a szüleit.Akár apát akár anyát.Még az ember 30-as vagy 40-es éveiben is nehéz elfogadni és traumákkal járhat,nem hogybm huszonévesen mikor épp emellett kilépsz a nagy világba,próbálgatod magad,ismerkedsz mindennel..



Harmadik,ebben a korban már nem igazán tudnátok olyan rugalmasan kezelni a gyermekkel járó 'új generációs' dolgokat.Nem vagytok öregek,de nem is vagytok hozzá szokva (szerintem) ahhoz a túl elengedett stílushoz ami most megy.Példának okán sok kislányka már a 16-t is úgy tölti be,hogy talán évek óta nem szűz.El tudnád ezt fogadni?

Na most..még én sem.Az én koromban sem volt ez normális pedig én még bőven húszas vagyok.:D


Meg úgy..sok dolgot át kell gondolni gyerek előtt,és persze hogy ki lesz gyerek után.

Sok 40-es nő vállal gyermeket,de ott már nincsenek meg azok a rugalmas feltételek és szülők amik ehhez adottak.


Jó,lehet hogy nem mindenkinek az az ideális,de a te korodban az én anyám és az anyósom lett most nagymama.

Anyáink is 20-21 évesen szültek,én is.Most még van erejük helyettem is túrázni vinni,rohangálni kint a gyerekekkel.50-60 évesen már nem biztos,hogy lenne kedvük/fizikai erejük hozzá főleg akkor ha mellette ők nem is heti 1x látnák a kicsiket,hanem főállású anyaként minden nap minden nehézséggel szembe kéne nézni.


Nem akarom lenézni az idősebbeket isten ments.de ..jól át kell gondolni,és neked kell tudni,hogy be tudod-e vállalni

2021. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
32# mivel eleve tarsat keresel. Azaz a multbol nincs veled senki. Azaz ha a multban lett volna gyerek ez szimplan logika igyanez lenne mint ami most van csak gyerekkel
2021. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
33%
Hol jártál eddig báránykám? Esetleg hibernáltak és most ébredtél?
2021. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Miert a lepont? szimpla logika.

Ha vmelyik exétol lenne most gyereke, most az nem lenne az exe?


Dehogynem..

35.

2021. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!