Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 39 éves szűz férfiként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves szűz férfiként milyen nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Félénk, szorongó tupus vagyok, ha rámordítanak összerezzenek, továbbá félek, hogy az alfahímek megvernek, ha csak nő közelébe megyek. Mentális problémákkal küzdök.
2019. aug. 28. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem vagy jóképü és kigyúrt akkor semennyi..
2019. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Te honnan kerültél elő ?

Ne akard a rekordomat elvenni !

🤨

36/f szűz

2019. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem a szűz része az aggasztóbb valójában, hanem az hogy rettegsz az emberektől. Kezeltesd a mentális problémáidat sürgősen.
2019. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem kell olyan közegben járni, ahol alfahímek megvernek.

Tudom sok a bunkó és nehéz kezelni a dolgot egy érzékenyebb embernek, de sajnos a világ ilyen, nekem is nehéz volt ezt elfogadni.

Mivel sugárzod magadból, hogy helló célpont vagyok, ezért még rosszabb a helyzeted. Én is ilyen helyzetben vagyok, voltam, nagyon nehezen kerekedtem felül már olyan egyszerű dolgokon is, hogy pl. utcára kimenni.


Valamilyen csoportterápiára kezdésnek? tudom nem nagy megoldás, de ott tudsz szocializálódni is.

2019. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem először keressél fel egy pszichiátert és kezeltesd a problémádat.Amig ezt le nem győzöd addig semilyen.
2019. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
39 szűz nőknél max.
2019. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
A múltkor meg hangoztattad, hogy azt a párhetes nődet megdugtad azért párszor. Belezavarodtál, mi?
2019. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Íratkozz be valamilyen durva verekedős sportra, hogy te verd meg az alfahímeket, ne pedig ők téged. :D
2019. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem a szüzességeddel van baj, nem is értem miért kellett ezt egyértelműen kiemelni. A probléma inkább a mentális gondjaiddal van. Keres fel egy szakembert, járj terápiára. Ahogy írják többen is. Csak utána próbálj társat keresni.
2019. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Olyanoknál, akik ki vannak éhezve a szeretetre, mert a környezetütől nem kapták meg, azok nem túl válogatósak. Viszont ha megnő az önbizalmuk, akkor már lesznek elvárásaik nekik is.
2019. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!