Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyeneket hagyni kell? Másoknál is így indul?

Figyelt kérdés

Matcheltem egy lánnyal, elkezdtünk üzengetni egymásnak. Direkt nem "beszélgetést" írtam, mert én ezt nem nevezem annak. A lány kérdez, érdeklődik, nem egy-egy szóban, hanem több mondatban válaszol, azonban naponta kb egyszer. Mintha tényleg leveleznénk, egy hete napi 1-2 üzenetváltás történt eddig.

Majd biztos megkapom, hogy "nem mindenki lóg egész nap a telefonján, egyeseknek van élete". Én is egész nap dolgozom (nem 8 órát), emellett edzek, tanulok, időt töltök a barátaimmal, élek a hobbimnak, mégis tudnék válaszolni naponta elég sokszor.

Szóval a kérdés: ez másoknál is így indul? Vagy ez valami szűrő a lányoknál? Előfordult már nálatok hasonló, aminek jó vége lett?


Előre is köszi a válaszokat!


2021. ápr. 10. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tisztázni, ki mit akar.
2021. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.

Annyit írj, amennyi jól esik. Nem azon múlik.

Az egyik barátnőmmel (igaz, most már ex) ismerkedésünk kezdetekor heti 1-2 üzenettel indultunk, és ez a találkozásig így maradt

2021. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem ismer, nyilván nem szeretett beléd halálosan, tetszel neki, de ha még nem találkoztatok, akkor még nem keltetted fel eléggé az érdeklődését.
2021. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1# Ilyenkor sokszor még magunk sem tudjuk, mit akarunk..


Legalábbis én nem vagyok ez az első látásra online hős szerelmes :D


25f

2021. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarom, hogy most szerelmet valljon nekem, csak szeretnék egy kicsit többet megtudni róla, jobban megismerni. Mert így randira hívni is furcsa, hogy alig tudunk egymásról bármit is.
2021. ápr. 10. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
En mint csaj magam sem ertem ezt. Termeszetesen a tulzott nyomulas zavaro. De ez konyorgom, tarskereso, ezzel a tempoval ne vegye zokon, ha harom masikkal randizol kozben.
2021. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a baj itt, kérdező. Nem mindenki szeret online kommunikálni. Ha az élő ismerkedést preferálja, mint én, akkor nem fog sokszor írni. Pláne, hogy nem is találkoztatok. Sztem arra vár, hogy elhívd randizni, én el szoktam a csajokat nagyon hamar - az első pár üzenetben. Több hosszas online chatelésen vagyok túl, amik után előben nem is jöttünk be egymásnak, felesleges időpazarlásnak bizonyultak.


Amúgy én se szeretem, ha valaki "beszélgetésnek" hívja az online chatet:)

2021. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!