Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor szerelmes lehetek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes lehetek ?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom ami véget pontosabban velem szakitott a lány. Elkezdtem gondolkodni és rá jöttem hogy a kapcsolat végé fele egyikönk sem volt már boldog. Csupán az a helyzet hogy annyira formás és csinos a lány sőt pont az én stilusom is hogy nem találok nálla jobbat. És e felsorolt dolgok meg az hogy 10/10 volt a szex vele csak szeremessé tesz(vagy nem is tudom minek mondját az ilyen helyzetet ))

Mit lehet ilyen esetben tenni ? Hogyan tovább ??


Annyi még hogy nem vagyok boldog sem vele. Egyáltalán nem szeretem már.


2021. ápr. 10. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
csak azért mert testileg odavagy érte az nem szerelem
2021. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Csak dugnàd.
2021. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem v agy Te szerelmes, csak szexvágyó az irányába. Magad írod, hogy már nem szereted (és csak a 10/10-es szex és a formásteste tart együtt vele. Mindkettő változhat és akkor mi lesz?
2021. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, dehogynem, a szerelem elég vak és nem ritka, hogy még csak nem is szimpatikus számunkra, akibe sikerült belehabarodnunk, míg simán lehet valaki nagyon szimpatikus úgy, hogy képtelenek vagyunk beleszeretni.

A szerelem nagy része szexualitás, szóval amit érzel, nem zárja ki, hogy ez nem csak szexuális vágy. A boldogtalanság sem zárja ki, hogy szerelmes legyél, sőt...

Akkor nem lennél szerelmes, ha azt éreznéd, hogy semmit nem mozgat meg benned annak ellenére, hogy pont az eseted. Mivel nagyon is még mindig ő a tökéletes számodra, ez szerintem szerelem, mert a szerelem pont ilyen logikátlan.

Az meg, hogy nem szereted, attól függ mit értesz alatta. Akár utálhatod is, az se zárja ki, hogy fülig szerelmes legyél bele.

Ha a nem szeretem alatt azt érted, hogy már nem vagy belé szerelmes, akkor ez tényleg csak szexuális vonzalom, de szerintem te nem csak szexuálisan vonzódsz hozzá.

2021. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 15:30as választ adó.

Nagyon is elgondolkodtam az irásod figyelembe véve.

És arra jutottam hogy igen szerelmes vagyok az illetőbe. De tudom hogy ez már teljesen viszonzatlan szerelem marad.

Hogyan szüntethetném meg az érzést ? Mit kellene tennem ??

Eddigi válaszod szépen köszönöm és a többieknrk is!

2021. ápr. 10. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyekezz egyre kevesebbet gondolni rá, tüntess el mindent de mindent, ami rá emlékeztet (fénykép, ajándék). Lehetőleg ne járj olyan helyekre, ahol randevúzgattatok.
2021. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!