Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon taktikázik?

Figyelt kérdés
Tinderen a partnerem nem tudja, hogy én fizettem, hogy láthassam mikor olvasta el az üzenetemet. Ha a csaj sokadjára csinál olyat, hogy fél percen belül elolvassa amit írok, de csak órák múlva válaszol, akkor taktikázik? Eljátssza a nehezen megkaphatót?
2021. ápr. 10. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Vagy csak nem ér rá állandóan válaszolni.
2021. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
naná
2021. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 És az jó jel? :D
2021. ápr. 10. 14:54
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
nem, hagyd a fenébe, gondolj már bele ha bejönnél neki váratna órákat? a nők bármit eldobnak h kommunikáljanak vagy együtt lehessenek a csodaférfival.
2021. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Te vagy egy taktikázós, számító, idegesítő, pszichopata alak.

Mi az hogy megfigyeled, időt szàmolgatsz .. taktikázol ...

Azonnal dobnálak.

2021. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ajjaj, csak óvatosan, mert mindjárt hányok az álszentségtől :D
2021. ápr. 10. 15:01
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
na az 5ös pont egy ilyen nő akinek ráléptél a tyúkszemére és irt is magáról egy rövid bemutatkozót
2021. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 azért van benne igazság, amit ír. Mikor egy olyan illetővel dobott össze a társkereső, aki eszméletlenül bejött ugrottam az üzenetére egyből(persze, mikor nem volt munka vagy ilyesmi). De amint lett egy csepp szabad időm azonnal válaszoltam.


Előfordul, hogy elfelejtem, hogy valakinek megnéztem az üzenetét, de ez nem állandó rendszerességű.

2021. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Időt hagy magának arra, hogy mit válaszoljon. Ha ez hosszan így lesz, akkor nagyon óvatos és nem akar a tűzbe lépni. Ha ez neked nem fér bele - szakíts. Ha tudsz várni és összejöttök, akkor Ő nagy valószínűséggel hűséges lesz.

Ffi.

2021. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran kapok mondjuk messenger üzenetet, gyorsan rápillantok ki az és mit írt, majd ez alapján eldöntöm, hogy akarok e rá ott és akkor válaszolni, vagy félreteszem alkalmasabb időpontra, amikor jobban ráérek. Nem kell mindenben játszmákat feltételezni.
2021. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!