Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kapunk visszacsatola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapunk visszacsatolast több randi utan? Könnyebb sunyi mód eltűnni?

Figyelt kérdés

Minden stimmel. Kemia. Szimpátia. Vannak közös témák. Egyszer csak azon kapod magad, hogy mar több mint 1,5 hete nem keres az a srac, aki elotte minden nap irt, aktívan keresett naprol napra. A közösségi portálokat aktívan használja. Az sincs, hogy beteg lenne vagy családi okok.


En szenvedek. Keresem az okokat. Amiket csak ő tud.


Az nem bír megfordulni bennem, ha egyszer komoly szandekkal ismerkedett, es komolyak vagyunk mindketten, es tudta,hogy en is komoly társat keresek, akkor hogy képes igy kámforrá válni??

Ennyire nehez lenne megírni az okát?????? De most komolyan!!!!!!! Miert nem gondolja, hogy kámforként eltűnni nagyobb fájdalom, mint odabökni egy elkoszonest.



2021. ápr. 10. 08:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ghostingolt, nem érdemes leragadni nála, vonj egyet a válladon, és lépj tovább. Férfiként én is mindig ezt a tanácsot kapom, ha a randipartnerem első randi után szó nélkül eltűnik.
2021. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Manapság a legtöbb pasi ilyen. Én is ezen lepődtem meg hogy lelépnek szó nélkül barátságból is, levelezésből is, nemhogy célirányos ismerkedésből. Képtelen annyira hogy azt mondja: ne haragudj, de ez mégsem megy. Vagy: találtam mást. Vagy bármit.

Ehhez képest fürtökben vergődnek itt, hogy miért nem írunk vissza mindenkinek társkeresőn. Vadidegenek, akikkel még nem volt kontakt. Én próbáltam mindig mindenkinek visszaírni, kedves lenni, ha nem ment, azonnal lezárni, lehetőleg úgy hogy senki se sérüljön. De sokszor megtapasztaltam már a ghostingot. Én azt javaslom, nem foglalkozz vele.

2021. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2 - manapság a legtöbb EMBER ilyen. Férfiak is de nők is.
2021. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
En ebbe képtelen vagyok beletörődni, hogy mert ez a “módi manapság”. Nem levelezőtarsak voltunk, hús-vér randikon voltunk tul. Annyit nem érdemlek, hogy egy üzenetben megírja mi van? Nem hisztiznek! Intelligens embertől ezt még nehezebb elfogadni. Ha mar az is igy all az emberhez, mit várjunk egy szórakozott pasitol? Annyira mely a fajdalmam. Akkora törést okozott. Ezt o nem is mérlegeli.
2021. ápr. 10. 08:38
 5/20 anonim ***** válasza:
#3 Természetesen elfogadom, de a kérdezőnek nőként most ez sajnos sokat nem segít.
2021. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

valoszinuleg csak szerinted stimmelt minden, ot meg annyira megsem erdekelted. vagy talalt mast, aki jobban erdekelte.

sok embernek egyszerubb eltunni, minthogy leirja, hogy ‘bocsi, talaltam mast’.

2021. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem mérlegelik, de ez van. Mondom, intelligens, normális pasik tűnnek így el. Ez lett a módi. Fáj? Elhiszem. Nekem is kemény volt elsőre. De már most mondom neked: nem ez volt az utolsó.
2021. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ő meg azt hiszi, hogy a következővel is megteheti, mert milyen egyszeru voltam en is, hisz nem zargattam, nem kertem számon egy üzenetben sem. Simán teszi a dolgát, éli a mindennapjait, en meg 1,5 hete egy sz@r vagyok, sirok, mierteket keresek es az élethez sincs kedvem. Ezekutan jo, hogy társas lények vagyunk? Ez csak szenvedés igy es jelenleg mar tenyleg nyitni se fogok masok fele,mert tenyleg tökéletes volt az egymásra hangolodasunk. Ami ugy tunik egy színjáték volt reszerol es masokkal is párhuzamosan randizott.
2021. ápr. 10. 08:52
 9/20 anonim ***** válasza:
Amúgy egy kérdés: te is kerested/hívtad randikra? Ha igen, akkor elég paraszt dolog tőle, de engedd el a fenébe, ha viszont nem, akkor lehet, megunta, hogy csak ő keres téged. (Bocs a feltételezésért, de volt ilyen barátnőm, aki sosem írt a pasira meg nem hívta a 3-4 randi után sem találkozni, merthogy az a férfi dolga, és sosem értette, a férfiak miért hagyták egy idő után...)
2021. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

En valoban nagy ritkan kerestem, mert mindig megelőzött. Randira nem erzem,hogy nekem kellett volna magam hívni. Eleg jelet adtam,hogy odavagyok erte es ha irt is hosszasan cseteltunk nap mint nap. De nem gondolom,hogy ha negy randit osszehoztunk es stimmelt minden, akkor az 5. randit nekem kellene kezdeményezni?

Otthon malmazott,hogy ha nem keresem en, akkor o sem engem? Közel ket hete mar,hogy kíváncsiság se merült fel benne,hogy mi van velem. En lehet maradi vagyok, de ugy erzem, a férfinak kell a not keresni, meghódítani es a nő dont,hogy akar ebbol folytatást. Vagy tenyleg ennyire rosszul latom!? Legyetek őszinték, kerlek!

2021. ápr. 10. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!