Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mosolyogjunk mi csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolyogjunk mi csúnya férfiak a világra amikor a nők nem vesznek minket emberszámba, egy mosolyt nem kapunk soha senkitől és kerülnek minket mint a leprást?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem kell mosolyogni, és össze sem kell jönni olyannal, aki nem tetszik. Szabad akarat van.
2019. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Merre élsz? Én sokszor kocsiban is átmosolygok, mindenkivel kedves vagyok, amíg velem azok és nem vagyok egy csúnya kislány (nő már). Veled lehet a baj, sorry.
2019. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mosolyoghattok egymásra, nem kell a nőktől elvárni.
2019. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Merre élsz? Én sokszor kocsiban is átmosolygok, mindenkivel kedves vagyok, amíg velem azok és nem vagyok egy csúnya kislány (nő már). "


Hogy jön ez ahhoz hogy nem vesznek minket emberszámba a nők, meg amúgy a társadalom se nagyon.


Rám "véletlenül" nem mosolyognál, ha meg bepróbálkoznék nálad rámeresztenéd a kutyádat, vagy a paprikasprét.

2019. febr. 18. 13:37
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell mosolyogni, csak ne hisztizz itt, mint egy pisis
2019. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
"Hogy jön ez ahhoz hogy nem vesznek minket emberszámba a nők,...." kiket? ki az a minket? hányan vagytok? Nem értem miről írsz. Kiket kerülnek? Téged és? hol?
2019. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Minket kerülnek, csúnya pasikat. Nőként ezt nem érted, mert ha nő vagy még akkor is körbeudvarolnak ha unalmas dagadt nő vagy.
2019. febr. 18. 13:41
 8/19 A kérdező kommentje:
Ne hisztizzek? Miért, a nők mit csinálnak? Ők meg a párkapcsolatuk miatt rinyálnak. Nekik lehet, a csúnya fiúknak nem?
2019. febr. 18. 13:42
 9/19 anonim ***** válasza:
"Minket kerülnek, csúnya pasikat." :D és te leírtad a kérdésben, hogy csúnya vagy? vagy ki kellett volna találnom. Ne haragudj, de én a csúnya pincérre is mosolygok, ez nem ettől függ. Akkor változtass, borosta, frizura, edzés, tetkók, szoli plusz ott a plasztika.
2019. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Akkor majd Barbie babát kérj szülinapodra, ha úgy akarsz viselkedni, mint egy kislány.


Mit teszel azért, hogy legyen valakid?

Gondolom búvalb..szott, negatív, életunt a kisugárzásod. Erről nem a nők tehetnek, hanem csakis te.

2019. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!