Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mosolyogjunk mi csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolyogjunk mi csúnya férfiak a világra amikor a nők nem vesznek minket emberszámba, egy mosolyt nem kapunk soha senkitől és kerülnek minket mint a leprást?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 13:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Ja, nagyon jó nőnek lenni.


"Minden normális egészséges férfit a farka vezet, amit pedig a szem írányít. Majd ha ez működik, jön az érzelem, a ragaszkodás. De náluk ez olyan mint a kártyavár, bármelyiket kihúzod összedől."

2019. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 acelsziv ***** válasza:
93%

Nem unod még a vinnyogást?

Amíg másokat okolsz a nyomorodért addig nagyon sokat fogsz szenvedni.

2019. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Mi az hogy másokat okolok a nyomoromért? Ők néznek levegőnek, mit csináljak akkor?


Egyszerűen a csúnya pasit levegőnek nézik.

2019. febr. 18. 14:07
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
És? Te is levegőnek nézed azt, aki nem tetszik.
2019. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, van ez a mondás: "Örülj ha esik az eső, mert ha nem örülsz, akkor is esik."

Nagy igazság van benne. Nem arról szól, hogy örülj az esőnek, hanem arról, hogy a körülményektől függően legyen jó kedved, mert ez csak rajtad múlik. Mármint az, hogy alapból milyen vagy. Nyilván emberek vagyunk, vannak érzelmeink, vannak szebb/jobb és rosszabb napjaink, nem lehet mindig vidámnak lenni. De nem mindegy, hogy az alaphangulatod milyen. Nem mindegy, hogy alapvetően, az időd nagy részében jókedvű vagy és időnként szomorodsz el, leszel mérges, vagy fordítva, csak időnként vagy vidám, miközben az életedet mogorván éled.


A kérdésedre a válaszom az, hogy azért mosolyogj, mert neked is jobb így. Meg így legalább megadod az esélyt, hogy egyszer valaki beleszeressen a személyiségedbe, a kisugárzásodva, ergo a mosolyodba. Csúnya férfiként ez az egyik legnagyobb lehetőséged. Ha nem teszed, akkor még az esélyt sem adod meg.


De amúgy nem hiszek ebben. Minden ember fejlődőképes. 1-2 év alatt rengeteget lehet fejlődni. Sporttal és megfelelő étrenddel egy jó testet összehozni akár félév alatt is lehet. Stílusosan öltözködni (új ruhák vásárlásával) pár hónap alatt megvan. Új frizurát készíteni max. 1 óra. Kisebb testi hibákat kijavítani (pl. fogakat megcsináltatni) még az esetleges pénz összegyűjtésével is meg lehet lenni 1-2 éven belül. Mentálisan/intellektuálisan fejlődni napi fél-egy óra olvasással is sokat lehet 1-2 év alatt. Vagyoni helyzeten látványosan javítani is lehet 2-3 év alatt. Csak csinálni kell.

2019. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én inkább kimenèm a Cane corsomat...van nalam mindig ilyen esetekre gázpisztoly 😂

N27

2019. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kímélném *
2019. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

És csak az mosolyoghat a világra akit a (csinos) nők emberszámba vesznek?

Nem vagyok már fiatal, a férfiak nem néznek meg többé. Meg is híztam. És? Nagy ívben teszek rá. Én mosolygok, jól érzem magam és ez nem attól függ, ki mit gondol rólam. Tudom, hogy értékes ember vagyok, rengeteg barátom van (nem hozzám vágták őket, tettem érte) és jó vagyok a munkámban,rengeteg érdekes hobbim van, pezseg az életem. Pont nem érdekel, mit gondolnak a férfiak LOL

2019. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Senkinek nem kötelessége kedvesnek lennie veled. Ez van.

A Gyakorin hisztizel már az ötvenedik kérdésed alatt.

Van neked életed vagy csak a nők miatt sírsz?

Mert hidd el, ilyen jellemmel, nem a külsőd a baj...

2019. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!