Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Regisztráltam tinderre. Nem mondom azt, hogy fullos a profilom, mert hát azokból a képekből kellett építkezni, amik voltak. Ezek (3 darab) viszont élesek, jól látszik az arcom, alkatom.

Az első 24 órában nagyjából 30 like érkezett, ebből eggyel match-eltem. Megoszlanak arról a vélemények, hogy ez a 30 sok vagy kevés. A második naptól pedig semmi. Nulla. Azt hozzá kell tennem, hogy nagyon kevés embert húzok jobbra. 100-ból max ötöt.

Ezekből arra lehet következtetni, hogy valójában nem vagyok vonzó a nők számára, vagy a cselekedeteim miatt (alig húzok jobbra valakit => kevés match, stb) az algoritmus bedobott a sor legvégére, és alig lát 1-2 lány?


24F


2021. ápr. 9. 11:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

18. Mert a nők számára kbsztt vonzó férfi vagy. Hidd el, ha egy csúnya/csóró/csendes férfi válogatna ugyanígy mint te, akkor neki nem lenne semennyi matche és sikere. Azért lehetsz igényes, válogatós, mert vonzó vagy a nők számára. Megteheted, hogy ilyen legyél, mert van sok női jelentkező. Ezt most nem bántásból mondom, de amit a nők kétharmada megtehet, hogy nagyon válogat (mert annyi a jelentkező), te ugyanaz vagy férfiban, csak férfiban ehhez a felső 5%-ban kell lenni.


Az a vicces, hogy én nem szuper jóképű, de sokak által helyesnek tartott férfi vagyok és én ha szexet keresek 100-ból kb 50-60 nőt húzok jobbra kizárólag külső alapján, ha pedig azt nézzük a külseje alapján párkapcsolatra el tudom-e képzelni, akkor 100-ból 20-30 nőt.

2021. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

19: Ez a válaszod elég erőltetett belemagyarázás lett, ne haragudj. "Ha dohányzik, és egy randit sem szeretnél egy büdös csaj társaságában, akkor jobbra húzod mert felállt rá? Vagy ha 180+ cm a csaj, te pedig mondjuk 177 körül vagy?"

Képről nem derül ki hány centi magas, ha nem írja le. 3 centi pláne nem. Az, hogy dohányzik e, megint csak beszélgetés után derülhet ki. Én még soha nem láttam képén dohányzó csajt. Attól még lehet, hogy dohányzik persze, csak nem fényképezgeti. De ez nem a képei alapján fog kiderülni.

2021. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22. Van olyan emoji, ami egy cigi áthúzva. Nem azt mondom minden csajnak van ilyen kitéve a leírásába, de mondjuk 20-ból 1-nek igen. Biztos láttad már te is.
2021. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#22: te használod egyáltalán az appot? Aki nagyon magas vagy alacsony, az mind kiírja pontosan, hogy milyen magas. A dohányzásról meg annyit, hogy 20-ból egy lánynál ott a cigi a kezében a fotókon. Mindkettő szándékosan szerintem.
2021. ápr. 9. 19:43
 25/25 A kérdező kommentje:
Aki figyeli még, azoknak leírom, hogy az előbb kiemeltettem magam. Az első 10-15 percben 6 like érkezett, itt tartok most. Előtte majdnem egy hétig egy darab sem. Elég szomorú, hogy pénz kell az érvényesüléshez. Nyilván ha 10/10 lennék, akkor ez enélkül is menne, de annyira akkor csak nem lehetek ronda. Elvégre nem fognak csak azért jobbra húzni, mert meglátnak :D
2021. ápr. 9. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!