Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Regisztráltam tinderre. Nem mondom azt, hogy fullos a profilom, mert hát azokból a képekből kellett építkezni, amik voltak. Ezek (3 darab) viszont élesek, jól látszik az arcom, alkatom.

Az első 24 órában nagyjából 30 like érkezett, ebből eggyel match-eltem. Megoszlanak arról a vélemények, hogy ez a 30 sok vagy kevés. A második naptól pedig semmi. Nulla. Azt hozzá kell tennem, hogy nagyon kevés embert húzok jobbra. 100-ból max ötöt.

Ezekből arra lehet következtetni, hogy valójában nem vagyok vonzó a nők számára, vagy a cselekedeteim miatt (alig húzok jobbra valakit => kevés match, stb) az algoritmus bedobott a sor legvégére, és alig lát 1-2 lány?


24F


2021. ápr. 9. 11:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
#10 Objektív alatt azt értettem, hogy nem fogok neki hazudni, ha nem néz ki jól azt is megírom, hogy mi nem tetszik rajta. Az ízlés valóban szubjektív, de döntő hányadban akikre azt mondom, hogy helyes, azokat a barátnőim is annak tartják.
2021. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hozzá kell tennem, hogy nagyon kevés embert húzok jobbra. 100-ból max ötöt."


akkor ne csoádáld. Tipikusan nagyszámok törvénye az app. Ami amúgy szerintem ha nem fizetsz, nem fogja erőltetni az egyezéseket, lutri az egész.

2021. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
Eddig egyetlen ismerősöm sem járt sikerrel Tinderen, sem nő, sem férfi.
2021. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Tegyünk tisztába néhány dolgot. Nem a fullos instacsajokat húzom jobbra, hanem azokat, akikben látok valami különlegeset a számomra. Ha érdekel, akkor ezek nagy része olyan csaj, akiket a haveri társaságom nem biztos, hogy jobbra húzott volna. Egyszerűen szeretnék az ízlésemnek megfelelőt találni. Ennyi.


"Kiváncsi vagyok mi hajtja az egódat"

Az nem ego kérdése, hogy együtt akarsz-e lenne olyannal, aki nem teljesen tetszik. Ha neked mindegy csak melle legyen, és ezért mindenkit jobbra húzol, akkor te vagy kétségbeesett, nem pedig én egoista.


"akkor ne csoádáld"

Leírom harmadjára is, mert látom nehéz megérteni. Van előfizetésem, még mielőtt döntenék valakiről már látom, hogy ő merre húzott engem. Ha valaki nem húzott jobbra, akkor én mindegy mit csinálok. Ha pedig balra húztam, ő pedig engem likeolt, azt is látom. Mindenkit jobbra húzni annak kell, aki nem gold, mert nem tudja előre a lehetőségeit. Én tudom. Ez 30 ember, ami se több se kevesebb nem lesz attól, hogy én mennyire válogatok a 30-on kívüli több százból.

2021. ápr. 9. 14:15
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te nem érted a Tinder algoritmusát. Ne csak azt várd, hogy a nők válogassanak "belőled" és jobbra húzzanak, hogy te aztán majd a listából tudj köztük válogatni. Igen értjük, hogy ilyened van, de ez csak egy dolog, ugyanis: Ha te jobbra húzol valakit "vakon", akkor sokkal előbb fogja neki feldobni a profilodat, hogy ő is eldönthesse jobbra húz-e téged.


Ezért ne állj bele ebbe a női szerepbe teljesen, hogy te várod téged milyen csajok húztak jobbra. A Tinder úgy van kitalálva, hogy azok a csajok is a jobbra-balra húzogatás közben előbb fogják látni a profilodat (és tudnak dönteni, hogy jobbra húznak-e), akiket te vakon jobbra húztál. Szóval csak mert van előfizetésed ne dőlj hátra. Ugyanúgy húzogass jobbra-balra a fő listában feldobott emberekből is.

2021. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Aki szerint 100ból 5 komoly válogatás az mégis mi alapján szelektál? Én 100ból jó ha 2-t jobbra húzok. Azok alapján amit nőkkel beszéltem, ők is nagyjából ilyen arányokkal húznak minket jobbra.
2021. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16: Minimális szűrés (pl utazgatósok balra mert úgysem lenne semmi belőle). De a maradéknál a "meg tudnám dugni, fel tudnék izgulni rá" kérdés a legfontosabb. Hiszen mi mást tudsz meg egyetlen (vagy kettő, három) képből? Mehet jobbra aztán a többit, hogy emberileg milyen úgyis csak beszélgetéssel tudod match után eldönteni. Mert hogyan másképp? Ha 100ból csak 5re állna fel, hát nem tudom.....
2021. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én a számomra legjobbakat keresem és nagyon sok kiütéses kritérium van. A barátnőim is a legjobbak közül kerültek ki, nem érném be kevesebbel. Ehhez képest a likejaim stabilan 99+ ban állnak.
2021. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#15: köszönöm, hasonló jellegű válaszokra számítottam.


"Hiszen mi mást tudsz meg egyetlen (vagy kettő, három) képből? Mehet jobbra aztán a többit, hogy emberileg milyen úgyis csak beszélgetéssel tudod match után eldönteni. Mert hogyan másképp? Ha 100ból csak 5re állna fel, hát nem tudom....."


Ha dohányzik, és egy randit sem szeretnél egy büdös csaj társaságában, akkor jobbra húzod mert felállt rá? Vagy ha 180+ cm a csaj, te pedig mondjuk 177 körül vagy? Vagy ha a képek alapján a 10 milliós autóddal is egzisztenciális kisebbségi komplexusod lenne mellette, mert az arcodba tolja a vagyonát? Vagy amelyik a leírásban már flegmán követelőzik? És sorolhatnám. Vállalom, hogy válogatós vagyok, csak mert olyan lányokat keresek, akikre - a te szavaiddal élve - feláll, és emellett nem ordít a képeiről az előbb említett torz értékrend.

2021. ápr. 9. 17:33
 20/25 A kérdező kommentje:
#18: gratulálok, valószínűleg nem egy ligában vagyunk :D
2021. ápr. 9. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!