Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is sokkal logikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokkal logikusabban működik az élet a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Vannak elvárások feléjük, de legalább következetesek. Legyen sikeres és akkor elismerik. Dolgozzon, tanuljon, olvasson, sportoljon, nézzen ki jól, nőzzön minél többet, legyen szociális. A sikerért csupa olyan dolgot kell csinálnia, ami egyben a saját érdekét szolgálja.

A nő ne tanuljon, mert az a férfiaknak nem tetszik. Csak egybites munkát végezhet, komolyabbat nem illik. Ne legyenek férfiak a múltjában, mert attól rossz ember. Ne legyen túl barátkozós, foglalkozzon csak a párjával. Ne legyen túl szép, mert attól ribi. Ne olvasson, ne legyen véleménye, mert az okoskodás. Ne akarjon ezt, ne akarjon azt, csak fogadjon szót szépen a párjának és kussoljon. Egy nőnek választania kell, hogy azt csinálja, ami neki jó és ezért minden férfi gyűlölni fogja, vagy próbál férfi szemszögből szerethető lenni és lemond mindenről, amit szeretne.



2021. ápr. 9. 10:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

8# Azt írtam, hogy ezek mellett lehet nőies mert van rá példa bőven, de úgy tűnik egyikőtök se tud olvasni.


9# Ha ennyire felkaptad a vizet akkor ezek szerint neked tényleg nem nő kell.

2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

11, Neked nem kell nő, hanem egy kutya aki istenként tud felnézni rád.

Te vagy az a nagybetűs FÉRFI, aki itt írni szokott. Aki aztán beteljesítette a maszkulin princípiumot, csak éppen fél egy karakán nőtől.

Hiszen ha nem nyomja el a nő magát, akkor még a végén kiderülne, hogy mennyire kicsi is valójában ennek a férfinak a bizalma magában. Nem akar ebben versenyre kellni nőkkel vagy bizonyítani előttük. Csak fogadják el a FÉRFIAS felsőbbrendűségét.

2021. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen kérdést is csak valami címeres lábtörlő tehet fel. Te honnan szedted ezeket a 18. századi elvárásokat? Vagy egyáltalán minek állnál szóba olyan idiótákkal, akik ezt várják egy nőtől?

Én nő vagyok, de mivel sosem az ilyen suttyók voltak a célközönségem, így egyáltalán nem érdekelnek ezek az elvárások. Nálam csak azok a normális férfiak jöhettek eddig is szóba, akik egyenrangú társnak tekintik a nőket és akiknek természetes, ha a nő független és életképes. Minek foglalkozzak a csőcselékkel, ha úgyse velük akarok lenni?

2021. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

11, Tudod ki az igazán férfi?

Akinek nem remeg a lába, ha egy nő idősebb nála, iskolázottabb nála, többet keres nála, több partnere volt mint neki. Haha.

2021. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
43%

12# Ú neked aztán nagyon durva PTSD-d lehet valami félresikerült kapcsolat vagy rokonok miatt.


Igen, a barátnőm felnéz rám, mint férfira és én is felnézek rá mint nőre.


De nem a diplomájára vagy a keresetére nézek fel, hanem azért mert gondoskodó, mert az unokatestvéreivel nagyon jól bánik mintha a saját gyerekei lennének, mert a közös kisállatunkkal mindig türelmes és látszik rajta, hogy jó ember. Amikor bajom van egyből látja rajtam és addig nem hagy nyugton amíg meg nem osztozok vele a problémán.


Nekem ettől lesz nő valaki, ha ettől neked asszonyverő meg a nőket elnyomó nemtudommi vagyok akkor ám legyen.

2021. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

15, Már bocs, de eddig közel sem ez volt a felütése a hozzászólásaidnak. A 9-es azt írta, hogy neki és sok más férfinak nem bólogató kutya kell, erre azt írtad hogy akkor neki nem is nő kell.

Visszatolhatod a szekered egy tarthatóbb álláspontba -amit én nem is bánok-, de nem erre válaszoltam

2021. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
38%

16# Azt írtam, hogy a férfiaknak nő kell és nem diploma, borozás vagy nyelvtudás.


Kedves 9-es pedig az összes szélsőséges dumát leírta a nők elnyomásáról tök feleslegesen. Neki szerintem ez a harc a világ ellen fontosabb mint maga a nők.

2021. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak genetikailag logikusak és következetesek, ezért logikus és következetes elvárásokat támasztanak magukkal és más férfiakkal szemben is.


A nők ezzel szemben hírből sem ismerik se a logikát, se a következetességet, így aztán a saját maguk és nőtársaik felé támasztott elvárások is ennek megfelelően logikátlanok és következetlenek.

2021. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

18


Ezt a marhaságot egyedül sikerült kitalálni, vagy valaki fogta a kezed? Érdekes máskor az a bajotok, hogy a nők milyen számító dögök és csak a pénzre mennek. Aztán meg menstruáló következetlen kis szerencsétlenek, akik azt se tudják mit akarnak. Döntsétek már el.

2021. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%

Csak én érzem, hogy egyre több általánosító, férfigyűlölő kérdés van? Eddig nőgyűlölők voltak, de most már elég sok ilyen jellegű is.

A világ nem ennyire fekete-fehér.

2021. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!