Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok túl érzékeny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl érzékeny, vagy más is átmegy ezeken?

Figyelt kérdés
Véget ért egy sokéves kapcsolatom, és már elég régóta egyedül vagyok. Elkezdtem tenni ez ellen, szocializálódni, lányokkal ismerkedni. Körülményeket tekintve főként online. Elég válogatós vagyok, mert nem csak egy random valakit akarok magam mellé, hanem azt, aki megmozgat bennem valamit. Emiatt elég hamar megtörténik a fellángolás. Majd kezdődik a sokak által ismert dolog: 4-5 óránként egy üzenet napokig, randira hívás, nem ér rá, miért nem ér rá, mégiscsak ráér, stb. Eltelik egy-két hét, vagy egy hónap, majd kiderül, hogy "nem vagyunk egymáshoz valók". Mivel túl hamar kezdek túl sokat érezni, ezért ezalatt az idő alatt jöhetne velem szembe akárki, észre se venném. Csak az az egy ember jár a fejemben. A fent említett dolgok miatt pedig az ismerkedés alatt úgy érzem elég sokat sérülök lelkileg. Idén ez már a második zsákutca, és eléggé padlón vagyok. Mások hogy tudják megtenni, hogy felmennek tinderre, és egyszerre 5-10 lányt fűznek, leszarva mikor melyik tűnik el vagy utasítja vissza? Más is van így, vagy én vagyok szuper érzékeny és lelkis?
2021. ápr. 8. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rosszúl csinálod. Online társkeresés valójában az első randinál kezdődik. Előtte gyakorlatilag semmi közötök egymáshoz. Írjál rá a nőre, legyen meg az alap információcsere. 1-2 napra rá kérjed meg,hogy telefonon beszéljetek. A beszélgetés vége felé hívd el randira. A randiig ne lógjál rajta egész nap.

A lényeg, hogy ne akard online megismerni. Nyomjad a személyes találkozót minél hamarabb. Viszont az meg legyen ártalmatlan, tehát ne lakásra hívd, hanem parkba, túrára, bringázni (majd pihenéskor bezséltek).

2021. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező sajna azt kell, hogy mondjam, hogy lelkileg kell erősődj. Ez az egész ott kezdődik.


Miért zavar, hogy elutasítanak ? Mit számít ? Tudsz erre (magadnak) válaszolni ? Ha erre rájösz, akkor rájössz arra is, hogy hogy kell leszarni az egészet.

2021. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért zavar, hogy elutasítanak, mert nagyon kevés típusú embert tudok elképzelni magam mellé. És ha találok ilyet, majd mégsem jön össze, akkor elég sokáig nem lesz hozzá hasonló a szememben.
2021. ápr. 9. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Átesünk ezen sokan, megedződünk/kiégünk. Hagyd a fenébe még most ezt a netes társkeresést. Tudom, élőben reménytelennek és esélytelennek tűnik, de legalább nem pazarolsz el rengeteg időt, energiát.
2021. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!