Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit mondjak a nekem tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a nekem tetsző nőknek, ha megszólítom őket? 30/F

Figyelt kérdés

Igazából nem is kell, hogy tetszenek. Akármelyik nőnek a buszon, pályaudvaron, kávézóban stb. Jó lenne már találni egy aranyos barátnőt.

Szerintem lenne miről beszélgessek, csak nem merem őket megszólítani.


2021. ápr. 8. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Szia. Szeretném ha leszopnál.
2021. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Első körben mutasd meg az oltasi könyvedet, és max ezután csinald azt, amit az előző válaszoló javasolt
2021. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát így utcán vagy buszon szinte teljesen mindegy mit mondasz, garantált az elutasítás, mert a többség zaklatásnak veszi ezt. Max ha nagyon frappánsan humoros vagy és még jól is nézel ki, akkor talán 20ból 1 lesz,aki nem utasít el. De ehhez nagyon vastag kell,hogy legyen az arcodon a bőr,h ennyi visszautasítást bevállalj.
2021. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy játékokat fejlesztek, és abból akarok megélni, mert imádom a játékokat. Arról lehetne beszélni.
2021. ápr. 8. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szerintem a többséget nem nagyon érdekelné a téma, de próba szerencse.
2021. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem párkeresési szándékkal, de annak idején "flashmob" szerűen cetliket osztogattam, amiken egy aranyos szöveg volt, hogy legyen szép napja az illetőnek, és adja tovább, hogy másoknak is szebb napja legyen. Életemben annyi random emberrel nem barátkoztam össze, és az egyik srác aznap ezzel szedett fel egy lányt.

Azóta is emlegetem, és tervezem is, hogy ha alábbhagy ez a mizéria, újraszervezem, mert mindenkinek tetszett, akinek elmeséltem. Ha az illetőnek szimpatikus a kis megmozdulás, úgyis beszélgetést fog kezdeményezni ezután azzal, akitől kapta.

2021. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utcán, buszon leszólítani a legnehezebb pálya. Úgy veszem le az írásodból, hogy nem vagy nagy csajozógép, így ezt nem is ajánlom neked.

Keressél sok embert vonzó hobbit és ott ismerkedj.

2021. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hol keressek? Amúgy Makón lakom.
2021. ápr. 8. 22:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Jeruzsálemben.
2021. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyet a 2000es évek elején csináltam, akkor voltam korai 20as. Nyáron bementünk a belvárosba pl nyugatihoz, deák tér ilyesmi és pontosan ezt csináltuk. Utca, beülős helyek, buszok, villamosok, metrók.

Napi 1-2 telószám simán megvolt pedig nem vagyok és nem is voltam egy adonisz. Mondjuk az arcomon mindig is nagyon vastag volt a bőr. Engem sosem érdekelt, hogy elküldenek. Szerintem a 20/1 arány teljesen jó amit itt írt valaki.


Játékfejlesztés szerintem aligha érdekli a csajokat, bár nem vagyok otthon a mai 20on évesek dolgaiba túlságosan. Viszont mindenféle hülyeség az működik, pl nyugatiba vidéki srác vagy eltévedtél stb. Aztán állatmenhelyen dolgzol és imádod a kutyákat, meg minden baromság jöhet. XÍZ állatmenhelyre várnak dolgozni, de eltévedtél stb, lehet cifrázni. Ma már a telókba van gps, szóval mondhatod hogy otthon hagytad vagy akármi, lényeg hogy dumáljatok meg flörtölgess vele közbe a legelejétől.


Ha makón laksz én átmennék Szegedre a helyeben, ott az egyetem, sok csaj van amennyire tudom. Aztán mehet a vadászat.

2021. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!