Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Többször belefutottam már abba az esetbe, hogy a lány tereli a randi témát, vagy éppen nem ér rá. Ilyen esetben elég nehéz eldönteni, hogy tényleg nem alkalmas neki, vagy vennem kéne a lapot és békén hagyni. Nem mondom, hogy jól esik, de én egyáltalán nem csinálok problémát a visszautasításból. Nem fogom elhordani mindennek, nem fogok könyörögni, nem fogom nyaggatni, én csak szeretnék abban a tudatban továbbállni, hogy mindent megtettem, és nem csak kitalálom, hogy nem kellek a másiknak.

Nektek mennyire lenne kellemetlen, ha ilyenkor valamelyest kiprovokálom az egyértelmű választ? Tehát megmondom neki, hogy nem levelezgetni akarok, és tudok várni ha túl gyors, de ha nem lát esélyt arra, hogy személyesen találkozunk, akkor mondja meg nyugodtan.


2021. ápr. 8. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha vmi konkret dolgok miatt de mostanaban nem fér bele es kesobbre nem tudom mikorra tolom amikor megint kozbejohet vmi de azert rajta vagyok a teman, es ha ekkor neki állna a másik drámázni meg ultimatumokat adni, az azonnal helyben töri a kèpet össze bennem a sracrol. Hogy valszeg elete sincs tipusu hisztis kiscsira.
2021. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*azok a srácok viszont akik nyugodtan lazan kitartanak nem sertodnek meg semmin, na azokon kezdek csak gondolkodni igazan
2021. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aki találkozni akar, azon érezni lehet, hogy nem csak kifogás, hanem tényleg közbejött valami, nem ér rá, akármi. Már csak azért is, mert magától felajánl egy alternatív időpontot vagy bármi, és egyébként is érzed rajta az érdeklődést, ír, kérdez, amúgy időt szakít rád.

Ha esetleg nem érzed, vagy nem egyértelmű, akkor szerintem ha már 2-3x eltolta a randit, akkor nem para ezt így egyértelműen kiszedni belőle. Mármint ha csak ennyitől összetörik a rólad alkotott képe, akkor amúgy sem illetek össze. Nyilván aki nem szeret konfrontálódni és a kapcsolat elején, amikor még semmi érzelmi kötődés nincs, nem mer egyszerűen nemet mondani, az akkor, amikor már fél a reakciódtól, meg attól, hogy esetleg megbánt, hogy akkor aztán főleg nem fogja elmondani direktben az érzéseit, legfeljebb csak majd passzív-agresszívan utalgat meg majd "semmi" baja nem lesz. Érted.

2021. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1: szerintem a te fejedben van a probléma, ha ezt ultimátumnak és drámának érzed. Épp azért érdekelne merre tart a dolog, mert van életem és nem érek rá egy hónapig levelezni valakivel, akit soha nem fogok látni :D Arról nem is beszélve, ha éppen várnak a helyére.
2021. ápr. 8. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj elhívod egyszer azt mondja nem ér rá akkor. Te veszed a lapot, aztán nem írsz többet. Ha igényli a társaságot akkor ír, vagy felajánl egy másik időpontot. Ha nem akkor meg ne pazarold az időt ilyenre.


Ha meg rákérdez 2-3-4 hét után, hogy miért nem írtál megmondhatod neki, hogy neked ez úgy jött le, hogy nem akar ismerkedni és te letettél róla, de ilyen 95% hogy nem fog történni.

2021. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

4# pont a te fejedben van

Egy srac aki intezi a dolgait eli az eletét az nem fog picsogni azon hogy random vagy nem random x mikor er ra.

2021. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van, ahogy hozzáállsz, korrekt. Nem feltételezel butaságokat, nem hibáztatod, kedves normális hangnemben lehetőséget adsz az őszinte, kedves elutasításra. Ha ezt szépen tudod is kezelni, akkor tökéletes!


1-nek: nem drámázik meg nem ultimátumot ad. Megkérdezi, hogy van-e szándék, esély, lehetőség egy találkozóra. A te esetedben erre annyi a válasz, hogy igen, van szándék, csak kéred, hogy legyen türelemmel, mert zűrös időszakod van. És írta is a kérdező, hogy ezzel semmi baj, tud türelmes lenni.


Kérdező, szerintem ez így tökéletes, mert nem leszarom, sem needy niceguy, hanem egy korrekt, kedves hozzáállás, ahol látszik, hogy komolyan veszed a másik felet, de nem vagy naiv meg ragaszkodó csupán egy beszélgetés miatt. Szeretnéd, ha lenne valami, de ha nem jön össze, azt is elfogadod. Ez egészséges önbizalomra vall, nekem bejön.

Ha 2-3x lemondja a lány, akkor tényleg rajta a sor, hogy mást javasoljon. Ha nem teszi, jöhetsz ezzel. Ennél többet nem nagyon tudsz tenni, valószínű, hogy ilyenkor elutasítás lesz a vége. Vagy ha bunkó, erre se válaszol, de te megnyugodhatsz, hogy megtettél mindent.

2021. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha folyamatosan terel egy csaj, akkor nem akarja. Olyan nincs, hogy heteken keresztül nem ér rá, ezzel párhuzamosan kitérő válaszokat ad. Teljesen jogos, ha egyértelmű választ kérsz ezek után.
2021. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!